Svorto 001 Vložky skelet dětské vel. 30 1 pár

Ostatní

Značka: SVORTO
Dětské vložky do obuvi Svorto 001 skelet podepírají podélnou klenbu a zajišťují stabilitu uložením paty do anatomicky tvarovaného lůžka.
Skladem na e-shopu
119

O produktu

50106430

Vývoj nohy vašeho dítěte ovlivňuje během růstu mnoho negativních faktorů, jako například nevhodná obuv, nedostatek pohybu, malá variabilita pohybu, nárust tělesné váhy atd. Podpořte zdravý růst a vývin vašeho dítěte pomocí anatomických vložek do obuvi, které respektují podélnou klenbu a zajistí stabilitu umístěním paty do správné pozice v anatomicky tvarovaném lůžku. Vložky skelet jsou tvořeny tenkým a pevným výliskem, který minimálně zmenšuje vnitřní prostor obuvi a podepírá podélnou klenbu. Krycí stélka je vyrobena z perforovaného materiálu EVA, který je u dětí oblíbený svou měkkostí a praktický díky snadné omyvatelnosti.

Ortopedické vložky zajistí správné postavení nohou a pozitivně ovlivní celkový vývoj dítěte

Hlavním přínosem ortopedických vložek je, že rovnoměrně rozkládají tlak a váhu na celou plochu chodidla, odlehčují přetěžovaným místům a vyrovnávají postavení chodidel. Správná poloha dolních končetin je důležitá pro správné držení celého těla. Špatné osové postavení chodidel může negativně ovlivnit stav kolen, kyčlí i zad. Vložky Svorto díky zvýšeným vnitřním okrajům na patě pomohou vyrovnat dolní končetiny do správného osového postavení a zajistí stabilitu celého těla.

Svorto 001 Vložky skelet dětské vel. 21 1 pár6

Hlavní vlastnosti:

  • ortopedicky tvarované vložky pro podporu podélné klenby
  • vyrovnávají chodidla do správného postavení a změkčují došlap
  • pružný plastový skelet pro přirozený pohyb chodidla 
  • mírně anatomicky tvarované patní lůžko
  • omyvatelný EVA povrch

Upozornění

V případě, že se vaše dítě léčí s diabetem, konzultujte použití vložek s lékařem. Nepoužívejte vložky současně s jinou podporou podélné klenby. Používejte správnou velikost. Vložky lze omývat ve vlažné vodě mýdlem, sušit při pokojové teplotě, nesmí se prát v pračce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.