SVR Topialyse Palpebral zklidňující oční krém 15 ml

Kosmetika

Značka: SVR
Zklidňující krém pro podrážděná oční víčka a jejich okolí, který okamžitě a dlouhodobě bojuje proti svědění, podráždění a zarudnutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50114179

Pečujte o Vaši pokožku v okolí očí pomocí zklidňujícího krému pro podrážděná oční víčka. Topialyse Palpebral okamžitě a dlouhodobě bojuje proti svědění, podráždění a zarudnutí pokožky. Chrání ji před vnějšími agresivními vlivy. Formulovaný tak, aby vyhovoval citlivým, suchým, podrážděným a atopickým očním víčkům. Vše v hebké krémové textuře, která poskytuje dlouhotrvající pocit pohodlí. Vhodný pro přecitlivělá oční víčka a oční kontury, vhodný pro děti od 3 let až po dospělé.

Výsledek:

  • bojuje proti svědění, podráždění a zarudnutí pokožky
  • chrání pokožku před vnějšími agresivními vlivy
  • zajišťuje dlouhotrvající pocit pohodlí

Složení

Základem produktů francouzské značky SVR je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Všechny produkty této značky jsou však zároveň velmi šetrné.

Použití

Aplikujte ráno a/nebo večer na oční víčka a oční okolí.

O značce

Kosmetickou značku SVR založil již před šedesáti lety manželský pár z Francie. Základem všech produktů této značky je vysoký obsah koncentrovaných aktivních látek. Zároveň jsou však produkty velmi šetrné k pokožce. Díky složení produktů a dlouholeté tradici se značka SVR řadí mezi přední dermo-kosmetické značky světa.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.