Doplněk stravy

NatureVia Krill olej 500 mg 60 kapslí

Značka: NATUREVIA

Kapsle s obsahem 100% čistého oleje z antarktických korýšů krilu, který je bohatý na lépe vstřebatelné omega-3 mastné kyseliny a antioxidanty. Bez rybí pachuti.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: NatureVia Krill olej 500 mg 60 kapslí

50122069

Úvod

100% čistý olej z krilu pro zdravé srdce, správnou funkci mozku a dobrý zrak. Olej z mořského korýše krunýřovky (kril) je nejlepším zdrojem omega-3 mastných kyselin EPA a DHA a obsahuje vyšší množství antioxidantů (flavonoidy, astaxanthin, vitaminy A, E) než rybí tuk. Nenasycené mastné kyseliny omega-3 jsou v krilovém oleji vázány na fosfolipidy, které tvoří hlavní součást buněčných membrán. Tato vazba zvyšuje vstřebatelnost omega-3 mastných kyselin, proto stačí užívat nižší dávky. Kril je bez rybí pachuti, nezpůsobuje reflux nebo říhání. Je loven v čistých mořích Antarktidy.

Hlavní složky:

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle denně, s jídlem.


Složení

Kril olej 500 mg, fosfolipidy 200 mg, omega-3 mastné kyseliny 120 mg – z toho EPA 60 mg a DHA 35 mg, astaxantin 100 µg v jedné kapsli.

Olej z mořského korýše, Euphausia superba, želatina, leštící látka (glycerol).


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Olej z krilu nepochází z Kanady.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.