Zdravotnické prostředky

T-tomi Ortopedické kalhotky patentky 5-9 kg 1 ks koaly

Značka: T-TOMI
5.0

Ortopedické abdukční kalhotky s vrstvenou plenkovinou, která odpovídá dvěma bavlněným tetra plenám. S praktickým zapínáním na patentky. Pro děti cca 3–6 kg.

NAVÍC T-TOMI Látková plena monkey 1 ks Při nákupu produktů značky T-Tomi v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC T-TOMI Látkovou plenu monkey 1 ks za 0,01 Kč. Akce platí do 29. 2. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

433

O produktu: T-tomi Ortopedické kalhotky patentky 5-9 kg 1 ks koaly

50121132

Úvod

Doporučil ortoped Vašemu děťátku tzv. „široké balení“, které bude udržovat jeho kyčle ve správném postavení? Hledáte vhodnou pomůcku, která by nahradila složité balení do 2 plen? Vyzkoušejte i Vy ortopedické abdukční kalhotky T-TOMI, které jsou navržené výhradně pro děti, kterým lékaři doporučili široké balení. V kalhotkách je všita vrstvená plenkovina, která odpovídá dvěma bavlněným tetra plenám. Kalhotky tedy dobře slouží jako ortopedická pomůcka pro zdravý vývoj kyčlí u miminek.

Praktická kombinace s jednorázovými plenami

Tyto kalhotky nejsou savou vrstvou, mohou se nosit v kombinaci s jednorázovými plenami, a to nejlépe na oblečení (na body, dupačkách či punčoškách). Vnější vrstvu tvoří čistá bavlna v moderním designu s roztomilými koaly. Abdukční kalhotky T-TOMI lze vybrat ve dvou velikostech, a to pro děti cca 3–6 kg a 5–9 kg. Kalhotky jsou prodyšné, pohodlné a jednoduché na používání i údržbu. S praktickým zapínáním na patentky na přední straně.

Hlavní vlastnosti:

  • pro děti od 5–9 kg
  • materiál 100% bavlna
  • výplň odpovídá 2 poskládaným plenám
  • zapínání na patentky
  • atraktivní design s koaly

Upozornění

Produkty T-TOMI splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let a Oeko Tex Standard 100.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.