Terranova Probiotika pro děti 50 kapslí

Doplněk stravy

Značka: TERRANOVA
Komplex 3 druhů probiotických kmenů obohacený o fruktooligosacharidy a o výtažky z červené řepy, špenátu a kapusty. Pro děti od 4 do 12 let.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50115255

Zdravá střevní mikroflóra. Přípravek Probiotika pro děti obsahuje velmi stabilní 3 kmeny bakterií (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis) doplněné o fruktooligosacharidy, špenát, kapustu, šťávu i listy z červené řepy a rýžové otruby.

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru dětí. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Vyvážené prostředí ve střevech je důležité pro přirozenou obranyschopnost organismu proti nepřátelským bakteriím.

Fruktooligosacharidy FOS (prebiotika) podporují růst a aktivitu prospěšných bifidobakterií a laktobacilů. Výtažky z řepy, špenátu a kapusty jsou bohatým zdrojem vitaminů a minerálních látek prospěšných pro dětský organismus.

Hlavní vlastnosti:

  • pro děti od 4 do 12 let
  • odolné vůči žaludeční kyselině, schopnost proniknout trávicím traktem až do střev
  • přirozeně bezlepkový produkt
  • neobsahuje přídatné látky, vhodný i pro vegany.

Dávkování

Dětem od 4 do 12 let podávejte 1 kapsli denně s jídlem. Obsah kapsle můžete vysypat do jogurtu nebo smoothie.

Složení

MAGNIFOOD COMPLEX 200 mg, Stabilizované rýžové otruby 100 mg, Červená řepa šťáva a listy** (sušené mrazem) 50 mg, Kapusta** (sušené mrazem) 25 mg, Špenát listy** (sušené mrazem) 25 mg, Fruktooligosacharidy 100 mg, Vegetariánská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza) 75 mg, SMĚS MIKROFLÓRY 25 mg poskytuje: Lactobacillus rhamnosus (Rosell 11) 500 miliónů CFU*, Lactobacillus acidophilus (Rosell 52) 500 milionů CFU*, Bifidobacterium lactis (CHR Hansen BB 12) 500 milionů CFU* v jedné kapsli.

*CFU - počet živých probiotických organismů (colony forming unit) v čase výroby.

**Z kontrolovaného organického zdroje.

Upozornění

Není určeno pro děti do 4 let. Nepřekračujte doporučeno denní dávku. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.