Tetesept Svaly a klouby mořská sůl do koupele 80 g

Kosmetika

Značka: TETESEPT
Tetesept Svaly a klouby mořská sůl obsahuje arniku, kostival a osvěžující rostlinné silice z rozmarýnu a borovice. Teplá koupel s éterickými oleji pomůže uvolnit svalové napětí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
45

O produktu

50124843

Uvolněte své unavené svaly a klouby v relaxační koupeli s výtažky z bylin! Tetesept Svaly a klouby mořská sůl do koupele obsahuje arniku, kostival a osvěžující rostlinné silice z rozmarýnu a borovice. Teplá koupel s éterickými oleji příjemně prohřeje celé tělo a pomůže uvolnit svalové napětí. Mořská sůl, bohatá na minerály, bude hýčkat Vaši pokožku. Přípravek je vhodný i pro vegany.

Výsledek:

  • koupel s mořskou solí příjemně prohřeje tělo
  • teplá koupel pomůže uvolnit unavené svaly a klouby
  • vhodné i pro vegany

Složení

Mořská sůl; přírodní rostlinné silice z rozmarýnu, eukalyptu, borovice, olej z pomerančové kůry, myrtový olej, extrakt z arniky horské a kostivalu lékařského.

Použití

Koupelovou mořskou sůl přidávejte do tekoucí vody o teplotě vody 36-38 °C. Vychutnejte si 10-20minutovou koupel. Vanu po koupeli vypláchněte teplou vodou, abyste odstranili zbytky přípravku.

Upozornění

Nepoužívejte pro děti do 3 let. Nenaředěný přípravek se nesmí dostat do kontaktu se sliznicemi. Vyvarujte se přímého kontaktu s očima. Není vhodné ke konzumaci. Může obsahovat stopy kamínků, písku nebo mušlí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.