Potraviny a nápoje

TOMCHAi Good Vibes Darjeeling 120 g

Značka: TOM CHAI

Lahodná směs koření a černého indického čaje TOMCHAi Good Vibes Darjeeling vás úžasně povzbudí a sveze na vlně dobrých vibrací.

Velikost balení
469

Cena za 100 g: 390,83 Kč

O produktu: TOMCHAi Good Vibes Darjeeling 120 g

50142792

Úvod

Ochutnejte tropické dálky! Lahodná směs koření a černého indického čaje TOMCHAi Good Vibes Darjeeling vás úžasně povzbudí, pozitivně naladí a sveze na vlně dobrých vibrací. Je vytvořena na základě ajurvédských principů ve 100% BIO kvalitě. Mléčná aromatická chuť černého čaje Darjeeling vás okouzlí květinovými tóny, které podporuje svěží chuť vanilky, růže a máty. Kromě těchto chutí naleznete ve směsi kardamom, fenykl a koriandr, které harmonizují tělo i mysl. Čaj je úžasný horký, ale perfektně vás osvěží i v letních dnech ve formě ledového nápoje.

TOM CHAi Good Vibes Darjeeling 60 g3

V čem spočívá myšlenka čajů TOM CHAi?

TOM CHAi je skvělou kombinací černého čaje (případně bezkofeinového Honeybushe) a vybraného koření, které mu dodává nezaměnitelnou barvu a chuť orientu. Pečlivě vybrané ingredience snoubící se v lahodný nápoj odráží lásku k životu, přírodě a lidem. Čajové směsi vznikají v České republice za spolupráce českých dodavatelů. 90% ingrediencí pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Kompostovatelné sáčky z přírodních materiálů s ručním EKO potiskem potěší každého, komu není budoucnost naší planety lhostejná.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodná směs černého čaje darjeeling a orientálního koření
  • obsahuje kardamom, fenykl, koriandr, mátu, růži a vanilku
  • orientální chuť, intenzivní aroma

TOM CHAi Good Vibes Darjeeling 60 g4


Složení

Darjeeling (černý čaj), kardamom, koriandr, fenykl, máta, růže, vanilka.


Použití

1 vrchovatou lžičku (cca 4 g) směsi Good Vibes zalijte vroucí vodou a nechte louhovat 3–5 minut podle svých preferencí. Poté sceďte a vychutnejte. Směs zvládne 2 nálevy, druhý nálev louhujte 5–10 minut.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.