TOPVET Karmelitské kapky 100ml

Ostatni

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Karmelitské kapky Jedná se o v minulosti tajnou, přísně střeženou recepturu pařížských karmelitánských mnichů. Směs bylin a vzácného koření na člověka působí zejména při zažívacích problémech. Výrazně zvyšuje tvorbu žaludečních šťáv a podporuje trávení. Používá se zejména při pocitu plnosti, nadýmaní, říhání a plynatosti. Při stavech těžkosti a nucení ke zvracení, především pak po mastném a těžko stravitelném jídle. Značnou výhodou je, že účinek se dostavuje téměř okamžitě. Tato bylinná směs je vhodná také při bolestech hlavy, stavech úzkosti a nervovém vyčerpání. Směs je účinná rovněž při lehkých poruchách spánku. Indikace byliny: při pomalém trávení při pocitu plnosti po jídle působí proti křečím při bolestech hlavy na tuto směs bylin se nevytváří návyk snadné a praktické dávkování bez předpisu Kontraindikace: Nejsou známy případy nežádoucích interakcí na léky či potravinové doplňky. Nedoporučuje se užívání v době těhotenství.

Nežádoucí účinky: nejsou známy případy předávkování na žádnou ze složek přípravku. Při zvýšené náchylnosti k alergiím je vhodné aplikovat v kombinaci se šišákem bajkalským. Meduňka může při dlouhodobém používání snižovat aktivitu pohlavních žláz. Skořice není vhodná pro těhotné ženy.
Složení: Voda, Jemný líh (minimálně 40 obj. % alc.), směs bylin (Meduňka lékařská - list, Skořicovník cejlonský - kůra, Citroník limonový - kůra, Muškátovník vonný - semeno) 15 g drogy na 100 ml extraktu.
Podmínky pro dosažení maximálního účinku: 2 - 5 ml při pocitu plnosti a těžkosti po jídle (30 - 75 kapek extraktu odpovídá polovivě až celé velké čajové lžičce) aplikujte při pocitu plnosti a těžkosti po jídle účinnost preparátu se nesnižuje délkou používání nepřekračujte doporučenou dávku nevhodné pro těhotné a kojící ženy při tzv. pomalém trávení

Parametry
Značka Topvet
EAN 8594060118376