Vamousse Pěna na ošetření hlavy proti vším 160 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: VAMOUSSE
Pomáhá odstranit veš dětskou a její vajíčka (hnidy) do 15 minut. Jednoduchá aplikace. S kovovým hřebínkem uvnitř balení. Pro děti od 2 let i dospělé.
Akce 2 za cenu 1 Při nákupu 2 produktů Vamousse Šampon na ochranu hlavy proti vším 200 ml nebo Vamousse Pěna na ošetření hlavy proti vším 160 ml v libovolné kombinaci získáte levnější za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
375

O produktu

50118036

Účinně hubí vši a hnidy do 15 minut. Vamousse pěna umožňuje snadné nanášení do vlasů a vlasy nemastí. Stačí pouze jedna aplikace. Součástí balení je hřebínek na odstranění vší (všiváček).

Hlavní vlastnosti:

  • unikátní složení s revoluční recepturou proti vším
  • vhodné pro děti od 2 let i dospělé
  • stačí 1 aplikace
  • neobsahuje pesticidy ani silikonový olej
  • s příjemnou vůní

Veš dětská neskáče ani nelétá. Leze z jednoho vlasu na druhý. Nejčastěji se šíří přímým kontaktem s postiženou osobou z hlavy na hlavu. Může se ale šířit i sdílením hřebenu, kartáče nebo oblečení. Kdokoli, kdo přijde do kontaktu se vší dětskou, ji může chytit. Nejčastěji se problém zavšivení objevuje po prázdninách, kdy se děti vrací zpět do školy anebo při kolektivních hrách a hromadných společenských dětských aktivitách.


Složení

Isopropylmyristát, isopropylalkohol, A46 hnací plyn, benzylalkohol, kokamidopropyl betain, geraniol.

Použití

Před aplikací přípravku si důkladně přečtěte pokyny k užití. Přípravek naneste v dostatečném množství na suché vlasy a vlasovou pokožku. Vmasírujte jej od kořínků ke konečkům vlasů. Nechte působit 15 minut. Vlasy pročesávejte opakovaně přiloženým kovovým hřebenem, abyste odstranili mrtvé vši a hnidy. Poté smyjte šamponem a důkladně opláchněte teplou vodou. Vlasy vysušte čistým ručníkem. Vyperte všechno oblečení, přikrývky a použité ručníky při teplotě 60 stupňů. Vydezinfikujte všechny hřebeny a kartáče apod. Vysajte nebo vytřete podlahu. Pytel z vysavače odstraňte.

Upozornění

Pouze k zevnímu použití. Vhodné pro dospělé i děti starší 2 let. Hořlavý aerosol. Chraňte před horkem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a dalšími zdroji vznícení. Obsahuje geraniol. Může způsobit alergickou reakci. POSTIŽENÍ OČÍ: opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Máte-li kontaktní čočky a je-li to možné, vyjměte je. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Osobám s citlivou pokožkou může prodloužený kontakt způsobovat vysušení (zvažte používání rukavic). Jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se před použitím se svým lékařem. Při používání tohoto přípravku mějte oči pečlivě zavřené a chraňte je pomocí utěrky nebo ručníku. Objeví-li se podráždění očí, pokožky nebo pokožky hlavy, vyhledejte lékaře.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.