Kosmetika

Viacell K111 Náplasti chránící před komáry 18 ks

Značka: VIACELL
  • Viacell K111 jsou speciální náplasti s obsahem výtažků bylin (Citronella, Eucalyptus a Geranium), které po nalepení na oděv chrání před komáry.
39

O produktu: Viacell K111 Náplasti chránící před komáry 18 ks

50101723

Úvod

Přírodní ochrana před komáry s vůní bylin. Speciální náplasti s výtažky Citronely (Citronella), Eukalyptu (Eucalyptus) a Gerania (Geranium) se aplikují na oděv. Vůně bylin po nalepení pomáhá odpuzovat komáry. Náplasti jsou tvořené transparentní PE folií pokrytou směsí s výtažky bylin a po 6 kusech jsou rozmístěny na 1 podkladové PET folii. Folie s náplastmi je vložena do zatavených bariérových sáčků. V balení se nachází 18 ks náplastí. Užijte si léto bez otravného pískání!

Hlavní vlastnosti:

  • náplasti určené k aplikaci na oděv
  • napuštěné extrakty z bylin
  • bylinná vůně odpuzuje komáry

Použití

Náplasti aplikujte na povrch oblečení, tašek, kočárku apod. Pro efektivnější účinek náplasti, doporučujeme náplast po nalepení přibližně každých 20 minut jemně poškrábat.


Upozornění

NEAPLIKUJTE přímo na kůži. Vyvarujte se přímého kontaktu s očima a sliznicí. Při zasažení očí, oči omývejte velkým množstvím vody. Může vyvolat alergickou reakci. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte při ruce obal nebo štítek produktu. Skladujte mimo dosah dětí. Při podráždění kůže nebo vyrážce vyhledejte lékařskou pomoc.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.