ViruProtect orální sprej 7 ml

Zdravotnické prostředky

Přípravek ViruProtect je ústní sprej s přírodními enzymy, který vytváří ochrannou bariéru na sliznici ústní dutiny proti virům způsobujícím běžné nachlazení. Pro dospělé a děti od 4 let.
Skladem na e-shopu
249

O produktu

50124689

Pomocník v boji proti virům způsobujícím běžné nachlazení. Ústní sprej ViruProtect s přírodními enzymy vytváří ochrannou bariéru na sliznici dutiny ústní. Ta virové částice zachytí, deaktivuje a brání jejich šíření a množení. Sprej tak potlačuje a zmírňuje příznaky běžného nachlazení. ViruProtect využijte při akutním riziku infekce nebo při prvních známkách nachlazení. Sprej je vhodný pro dospělé a děti od 4 let.

Hlavní výhody:

  • chrání proti virům způsobujícím běžné nachlazení
  • při použití v časné fázi infekce, může pomoci zkrátit dobu trvání běžného nachlazení
  • zmírňuje příznaky běžného nachlazení a ulevuje od bolesti v krku


Dávkování

Aplikujte 2 vstřiky (1 dávka) až 6x denně do ústní dutiny.

Složení

Glycerin, voda, trypsin (z tresky), ethanol (<1 %), chlorid vápenatý, trometamol a mentol. Neobsahuje cukr, konzervační látky, gluten ani laktózu.

Upozornění

Nepoužívejte v případě přecitlivělosti/alergie na kteroukoli složku tohoto produktu. Nepoužívejte během těhotenství nebo kojení. Nepoužívejte po chirurgických výkonech v ústech/hrdle, dokud nedojde k úplnému zhojení ran. Uchovávejte mimo dosah dětí. Určeno pro jednoho uživatele. Není určeno pro děti do 4 let.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.