Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • Rychlý košík zavřen
  • Hodně pupínků na intimníchpartií

    Dotaz z 30. 3. 20241 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý de, jsem 16ti lety kluk a mám na intimních partií a všude kolem strašně hodně pupínku. Vypadá to na Fordyce´s spot.Mám jich ale strašně hodně na penisu a hlavně nad ním. vím že je to normální, ale až tak moc? Mám s tím něco dělat? Za někým zajít? Díky

    Dobrý den, 

    doporučila bych také konzultaci s lékařem, který dokáže stanovit o co se jedná a jaký bude případný další postup. Pokud je pokožka podrážděná, doporučuji ji nejdříve umýt Uriage Bariederm Cica Čistícím gelem, který šetrně myje, hydratuje a zklidňuje. Gel doporučuji použít i na holení pokožky.
    Poté doporučuji aplikovat Uriage Termální vodu, která podporuje hojení a regeneraci pokožky. Termální vodu aplikujte na podrážděná místa a nechejte uschnout. Aplikaci můžete opakovat dle potřeby i několikrát denně.  

    Aby se pokožka co nejdříve zahojila aplikujte na postižená místa Uriage Bariederm Regenerační krém s obsahem mědi a zinku, který ihned po nanesení vytváří na pokožce ochrannou vrstvu a podporuje její hojení. 

    Jako součást každodenní hygieny intimních partií doporučuji Uriage Gyn-Phy Osvěžující mycí gel na intimní hygienu, který jemně čistí, nevysušuje a respektuje přirozenou mikroflóru.
    Pro podporu hojení užívejte Dr.Max Selen Zinek Forte 1xdenně.
    Všechny zmiňované přípravky zakoupíte v lékárnách Dr.Max nebo na www.drmax.cz.

    Nejnovější otázky v poradně