Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Wobenzym a vysoký tlak

    Dotaz z 7. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mohu užívat Wobenzym, když beru léky na vysoký tlak? (Betaloc Zoc 100). Stalo se mi, že mi při užívání Wobenzym praskla cévka v oku. Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    užívání Wobenzymu není při medikaci antihypertenzivy kontraindikováno. S opatrností (pouze po schválení lékařem) by měl být užíván u osob užívající léky na ředění krve.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně