Zuccari Fordren Pancia Piatta 250ml

Doplněk stravy

Značka: ZUCCARI
Fordren Pancia Piatta 250 ml je unikátní doplněk stravy, který má příznivý vliv na normální funkci střevního traktu (Reveň dlanitá) a vylučování (Přeslička rolní), působí antioxidačně a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu (Ostropestřec mariánský).

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101886

Fordren Pancia Piatta je dokonale vyvážená směs rostlinných extraktů z bylinek.

Nevíte jak zhubnout a mít ploché bříško? Ve spojení s Fordren Pancia Piatta od Zuccari, lehkou hypokalorickou dietou a pravidelnou pohybovou aktivitou vám hubnutí půjde mnohem snadněji! Fordren Pancia Piatta vám s tím pomůže!

  • Přeslička rolní – podporuje normální činnost jater, funkce močové soustavy a vylučování. Obsahuje křemík a má dobrý vliv na normální stav pokožky, vlasů a nehtů. Podporuje pružnost cév a normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Reveň dlanitá – podporuje normální funkci střevního traktu, napomáhá vylučování, má příznivý vliv na imunitní systém, působí jako antioxidant a pomáhá navodit komfort při problémech v menopauze.
  • Ostropestřec mariánský – podporuje trávení a jaterní funkce, působí jako antioxidant a podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
  • Vinná réva – podporuje normální činnost cévní soustavy, má antioxidační účinky.

Složení:

Koncentrát džusu z plodů datlovníku pravého, extrakty z nadzemních částí přesličky rolní, síran hořečnatý, regulátory kyselosti ve formě laktátu sodného a kyseliny mléčné, pryskyřice z akácie senegalské a akácie egyptské, extrakty z oddenků reveně dlanité, extrakty z ostropestřce mariánského, extrakty z plodů ačokčy, extrakty z listů červené vinné révy, extrakty z listů a květů pelyňku černobýlu.

Jak se Zuccari Fordren Pancia Piatta užívá:

Před použitím dobře protřepejte, poté zřeďte 10 ml produktu 500 ml vody a nápoj popíjejte v průběhu dne.

Upozornění:

Udržujte mimo dosah dětí mladších tří let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nedoporučujeme používat výrobek během těhotenství a kojení. Neužívejte při přecitlivělosti na některou ze složek produktu! Tento doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.