Doplněk stravy

Allegra COMFORT dárková kazeta 2 x 30 tablet

Značka: WOYKOFF

Allegra COMFORT 30 tbl - pilulka dobré nálady.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Allegra COMFORT dárková kazeta 2 x 30 tablet

50096608

Dobrou náladu způsobuje v našem těle látka zvaná serotonin, kterému se také přezdívá hormon dobré nálady. Jeho nedostatek se v našem organismu velmi rychle projeví špatnou náladou, někdy může skončit až depresí. Allegra COMFORT obsahuje esenciální aminokyselinu L-tryptofan, která je jedinou stavební látkou tohoto hormonu serotoninu, bez které lidské tělo neumí serotonin vytvořit.

Allegra vám náladu zlepší, celkově se zklidníte, a to i v případě, že se právě snažíte odnaučit společenským zlozvykům, jako např. kouření, těžko se vypořádáváte s pracovními stresy nebo špatně spíte. Vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání a zároveň zvyšuje biologickou dostupnost l-tryptofanu v neuronech.

Účinné látky: 200 mg l-tryptofanu, 2,5 mg vitaminu B6 (pyridoxin hydrochlorid)

Složení: zahušťovadlo (hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská guma, polyvinylpyrrolidon), L-tryptofan, sacharóza, protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý), barviva (oxid titaničitý, oxid železa)  pyridoxin hydrochlorid, emulgátor PEG 6000.

Dávkování: 1 tableta denně. Tabletu je vhodné užít nejlépe večer, a to nalačno  a zapít ovocným džusem, případně horkým mlékem s medem.

Balení obsahuje:

- 2 ks allegra Comfort 30 tbl

- 1 lahev vína Denis d´Or Barrigue 0,187 l od Znovínu Znojmo

- soutěž o luxusní víkendový pobyt ve Znojmě ve wellness hotelu Prestigue a o vyjímečná vína Znovínu Znojmo.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.