ATTITUDE 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty pro citlivou a atopickou pokožku SPF30 30 g

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty pro citlivou atopickou pokožku s SPF30 zajišťuje vysokou ochranu před UV zářením.
Skladem na e-shopu
398

O produktu

50136372

ATTITUDE 100% minerální ochranná tyčinka na obličej a rty pro citlivou atopickou pokožku s SPF30 zajišťuje vysokou ochranu před UV zářením. Tyčinka vytváří na pokožce lehkou bariéru oxidu zinečnatého, který účinně chrání před sluncem. Krém s výtažkem z ovsa pomáhá zklidnit podrážděnou pleť se skolny k atopii. Díky obsahu kokosového oleje a bambuckého másla hydratuje a vyživuje pokožku. Všechny ingredience v přípravku jsou pouze minerálního a rostlinného původu, proto je vhodný pro vegany. Baleno v praktické tyčince pro snadné nanášení. Kompletně bezplastový výrobek.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoká ochrana před UV zářením, SPF30
  • obsahuje minerální filtry
  • vyživuje a hydratuje pokožku
  • rostlinné složení, vhodné pro vegany
  • pro citlivou a atopickou pokožku

Složení

Aktivní látka: oxid zinečnatý.

Použití

15 minut před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Opakujte minimálně každé 2 hodiny, dále také po 40 minutách od namočení a ihned po utření ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje. Přípravek skladujte v suchu a temnu, mimo dosah dětí.

Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko. Žádný produkt neposkytuje 100% ochranu před UV zářením. Používejte ochranné oblečení a pokrývku hlavy.

O značce

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Respekt k přírodě

Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů. EcoLogo certifikace zaručuje přátelský vztah firmy k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Přípravky jsou balené do recyklovatelných obalů. Značka získala certifikaci EWG ("Environmental Working Group"), která pomáhá lidem vybírat jen ty zdravé, bezpečné a k přírodě šetrné produkty. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů.

Veganské produkty

ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.