Kosmetika

Avène Cleanance Sluneční ochrana pro mastnou a problematickou pleť SPF50+ 50 ml

Značka: AVÈNE
Produktová řada: Cleanance
  • Avène Cleanance Sluneční ochrana pro mastnou a problematickou pleť SPF 50+ poskytuje maximální fotoprotekci. Zmatňuje pleť a dodává jí svěží nádech i v horkých letních dnech.
Akce 1 + 1 Při nákupu 2 ks vybraných produktů značky Avène řady SUN získáte levnější produkt za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2023 nebo do vyprodání zásob.
759

O produktu: Avène Cleanance Sluneční ochrana pro mastnou a problematickou pleť SPF50+ 50 ml

50135145

Úvod

Avène Cleanance Sluneční ochrana pro mastnou a problematickou pleť SPF 50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Svým šetrným složením vyhoví i náročné, světlé a přecitlivělé pleti, která se velmi snadno spálí. Krém vám dopřeje komfort i na místech s velmi ostrým slunečním zářením, jako jsou hory nebo tropické oblasti. Po aplikaci se rychle vsakuje bez bílých stop nebo mastného filmu.

Opalovací krém pro aknózní pokožku

Je voděodolný, má jemnou nevtíravou vůni a hodí se pro citlivou pokožku se sklony k akné. Díky obsahu Monolaurinu, seboregulační aktivní látce, výrazně redukuje pupínky a předchází vzniku jizviček způsobených sluněním. Přípravek zabraňuje lesku pleti díky absorpčním pudrům a dlouhodobě zmatňuje. Až 92 % osob zaznamenalo zlepšení nedokonalostí o 55 % a vzhledu své pleti se sklonem k akné*.

Fotoprotekční komplex poskytuje účinnou ochranu ve třech krocích:

1. TriAsorB ™ - nový sluneční širokospektrální filtr chrání nejen před UV zářením, ale také modrým světlem až do 450nm. Díky této inovaci snižuje o 89 % poškození buněk vyvolané slunečním zářením** a eliminuje viditelné poškození pleti.
2. Antioxidační ochrana - dvojí antioxidační účinek pro komplexní ochranu buněk
3. Termální voda Avène - zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění

Avène respektuje přírodu

Avène respektuje přírodu, proto se snaží o minimalizaci dopadu svých přípravků na životní prostředí. Ekologické složení s netoxickými slunečními filtry nemá negativní vliv na korály, fytoplankton a zooplankton***, které slouží k zachování mořské biologické rozmanitosti. Avène je partnerem projektu Pur Projet, který zajišťuje obnovu korálových útesů, mangrovových lesů a recyklaci plastového odpadu. Nový eko obal obsahuje méně plastů, je recyklovatelný a obsahuje 64 % recyklovaného plastu (kromě uzávěru).

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká ochrana před UV zářením
  • působí proti fotostárnutí a hyperpigmentacím
  • intenzivně hydratuje
  • šetrný k citlivé pokožce - nelepí a nemastí
  • minimalizuje dopad na přírodu

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Zabraňte styku s očima. K vnějšímu použití. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrné slunění představuje vážné zdravotní riziko.

* Testu se zúčastnilo 51 osob, zlepšení pleti po 28 dnech používání, minimálně 2 aplikace denně .** Test in vitro na rekonstruované epidermis vystavené modrému světlu.*** Testováno Oceanologickou observatoří v Banyuls-sur-Mer na reprezentativních druzích.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.