Péče o dítě

Bambo Dreamy Night Pants Boys 8-15 let 35-50 kg noční plenkové kalhotky 10 ks

Značka: BAMBO
Produktová řada: Dreamy
5.0

Speciální noční plenkové kalhotky pro chlapce, kteří trpí nočním pomočováním. Fungují jako opravdové spodní prádlo, které si dítě může sundat i nasadit samo.

109
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Bambo Dreamy Night Pants Boys 8-15 let 35-50 kg noční plenkové kalhotky 10 ks

50121368

Úvod

Speciální noční plenkové kalhotky pro chlapce 8-15 let 35-50 kg. Bambo Dreamy Night Pants Boys jsou určené především pro děti, které trpí nočním pomočováním. Kalhotky fungují jako opravdové spodní prádlo, které si dítě může sundat i nasadit samo, zároveň mají veškeré vlastnosti jako plenka. Umožňují dítěti pohodlí, volnost pohybu a zároveň dokonalý pocit sucha a bezpečí. Dvojité jádro se super absorbentem okamžitě mění tekutinu na gel a udržuje pokožku suchou. Flexibilní bočnice s elastinem a měkkými okraji zajišťují dokonalé přilnutí plenky k tělu. Brání úniku tekutiny z pleny, a přitom dítě neomezují. Vnější prodyšná vrstva snižuje vlhkost a minimalizuje riziko podráždění pokožky. Kalhotky jsou dermatologicky testované.

Hlavní vlastnosti:

  • super savé jádro zajistí vysokou absorpční kapacitu a suchý povrch plenky
  • efektivní bariéry proti úniku moči
  • odpružené bočnice a měkké okraje umožňují dítěti volnost pohybu
  • prodyšný a měkký povrch pro maximální ochranu pokožky

Severská eko kvalita

Plenkové kalhoty Bambo Nature jsou produktem dánské společnosti Abena. O jejich kvalitě vypovídá přidělení prestižní severské ekoznámky SWAN. Podmínkou pro její získání je splnění nejpřísnějších kritérií týkajících se výrobní technologie i použitých materiálů. Není dovoleno používat chlór nebo jiná organická bělidla, parfémy či jakékoliv alergeny při výrobě. Hlavním cílem je dosažení maximální ochrany uživatele i životního prostředí při výrobě i recyklaci.


Složení

Superabsorber (sodium polyacrylate, SAP), virgin cellulose fluff, elemental chlorine free ECF, Polyester/co-polyester integrated acquisition distribution layer in top sheet, white non-woven, Polypropylene (PP) coverstock, permanently hydrophilic, PP non-woven on the sides, hydrophobic, Elastane (Lycra®/Spandex), polyurethane, Breathable textile backsheet (BTBS), polyethylene (PE) foil, PP, calcium carbonate, Hotmelt (glue) sprayed between layers, based on synthetic resin, Siliconized PP, PE, polystyrene-ethylene/butylene-styrene block copolymer (SEBS), Non-sensitizing and without toxic or cancerogenic heavy-metal-containing pigments.


Použití

Tréninkové kalhotky používejte jako běžné plenky, po použití na bocích roztrhněte. K zabalení použité plenky použijte lepítko na zadní straně plenkových kalhotek.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.