Bamboolik Dlouhá vkládací plena DUO 3 ks

Péče o dítě

Značka: BAMBOOLIK
Dlouhá vkládací plena od značky Bamboolik zvyšuje savost plenkového balení. Můžete ji použít samostatně i se svrchními kalhotkami.
Skladem na e-shopu
555

O produktu

50136531

Dlouhá vkládací plena DUO poskytuje extra savou vrstvu, kterou můžete použít samostatně nebo ke zvýšení savosti základní pleny. Postup při přebalování je jednoduchý: vložte do kapsy tvarované plenky DUO, kterou následně připevníte do svrchních kalhotek. Takto vycpané přebalení nejlépe vyhovuje miminkům mezi 8–15 kg. Což je zhruba od 6 měsíců do cca 3 let. Dlouhou vkládací plenu od firmy Bamboolik využijete také u All-in-One systému, noční kalhotkové plenky nebo tréninkových kalhotek, když začínáte s nočníkem.

Hlavní vlastnosti:

  • zvyšuje savost plenkového balení
  • používejte samostatně nebo s kalhotkami
  • vhodné od 8–15 kg

Složení

1. vrstva 80% bambusová viskóza a 20% polyester, ostatní vrstvy 100% polyester.

Použití

Plenky perte na 60 °C, ideálně na delší program s předpírkou, nebo před samotným praním zapněte máchání. Na praní plen nedoporučujeme eko programy. Pokud jsou pleny hodně ušpiněné, sklepejte nečistoty do toalety, opláchněte a hoďte do pračky. Pleny před prvním použitím 2-3x vyperte, abyste dosáhli maximální savosti už při prvním použití. Povrch vkládacích plenek se po vyprání trochu změní, ale svou hebkost na dotek si zachová.

Praní bez aviváže, lze sušit v sušičce

Pleny můžete sušit v sušičce. Nikdy nepoužívejte při praní látkových plen a jejich příslušenství aviváž. Použité pleny skladujte nasucho v kyblíku či nepromokavém pytli na pleny. Bamboolik doporučuje prát jednou za 2 až 3 dny.

O značce

Bamboolik je lokální. Všechny výrobky jsou vyrobeny v ČR, z velké části v chráněných dílnách. Materiály pochází rovněž z ČR, pokud to však není možné, tak z Evropy. Razí heslo, že ekologický produkt, který cestuje přes půl planety, je nesmysl.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.