Beurer BY 76 Sterilizátor parní digitální

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
Digitální parní sterilizátor pojme najednou až 6 lahví včetně příslušenství. Proces sterilizace trvá pouze 7 minut, poté je nádobí 3 hodiny sterilní, pokud víko necháte zavřené.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 450

O produktu

50103877

Digitální parní sterilizátor od společnosti Beurer vám pomůže udržovat dětské nádobí sterilně čisté a zbavené většiny škodlivých virů, bakterií a dalších mikroorganismů. Především v prvních měsících života jsou totiž miminka extra náchylná k nemocem, protože nemají dosud správně vyvinutý imunitní systém. Správná starost o nádobí, ať už příbory, nebo lahvičky či misky, je proto klíčová. Přístroj pracuje rychle a efektivně. Na jeho LED displeji vidíte zbývající čas procesu sterilizace, abyste přesně věděli, kdy nádobí budete moci znovu použít.

Akustický i optický signál

Na jeden proces zvládne sterilizátor pojmout až šest lahviček včetně příslušenství. Nastavte si automatický čisticí program a během sedmi minut máte hotovo. Pokud neotevřete víko, zůstanou lahvičky sterilizované až po dobu 3 hodin, nemusíte je proto ihned vytahovat a schovávat. Po skončení práce budete upozorněni akustickým i optickým signálem, přičemž dojde k automatickému vypnutí.

Obsah balení

- sterilizátor
- odnímatelná mřížka na lahve
- kleště
- odměrka


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.