Beurer PO 80 Pulzní oxymetr

Zdravotnické prostředky

Značka: BEURER
S pulzním oxymetrem Beurer získáte informaci o kvalitě svého dýchacího ústrojí. Přístroj měří saturaci hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvence, výsledky ukládá do integrované paměti.
Skladem na e-shopu
3 499

O produktu

50085933

Nenechte se zaskočit náhlými problémy s dýcháním nebo prouděním kyslíku v krvi. Pokud by vám hrozily zdravotní komplikace v těchto oblastech, zavčas to zjistíte za pomoci praktického pulzního oxymetru PO 80 od společnosti Beurer. Zařízení se snadno používá, testování je bezbolestné a během chvilky máte k dispozici potřebné údaje nejen pro vlastní domácí potřebu, ale i k profesionálnímu vyhodnocení vašeho stavu lékařem.

Propojení s počítačem

Proces měření spočívá v zaznamenávání saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvence. Hodnoty se ukládají do integrované paměti, a to plynulým zázamem v délce až 24 hodin denně. Pokud během měření přístroj nezaznamená dosažení nastavené hranice, budete na to upozorněni akustickým varovným signálem. Za pomoci USB konektoru můžete zařízení propojit se svým počítačem. Po instalaci dodávaného softwaru získáte přístup k podrobnějším statistikám, s nimiž budete mít své zdraví zcela pod kontrolou.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.