Potraviny a nápoje

BIO Levandule Chodouňská Čaj z čisté levandule 30 g

5.0

Lahodný modrý levandulový čaj BIO Levandule Chodouňská harmonizuje tělo i mysl a osvěží vás kdykoli během dne.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: BIO Levandule Chodouňská Čaj z čisté levandule 30 g

50124850

Úvod

Lahodný modrý čaj z BIO levandule vám nabízí maximum chuti, vůně a harmonizace těla i mysli. Levandule má příznivý vliv na trávicí i dýchací systém, napomáhá relaxaci a kvalitnímu spánku. Dopřejte si šálek zdraví každý den!

Kouzlo královny bylin - levandule

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství flavonoidů a terpenů z čisté přírody. V antickém Římě ji používali do koupelí pro její typickou relaxační vůni. Na Slovanských územích, včetně naší země, byla levandule pěstována již od příchodu Keltů a jejich kmenů, kteří ji sem v rámci stěhování národů přinesli. V současné době se nejvíce proslavila levandule z Provence, která je hojně využívána v kosmetickém průmyslu. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Unikátní manufaktura BIO Levandule Chodouňská vám nyní přináší produkty k vaření, pečení i přímé konzumaci, které obsahují BIO levanduli v té nejvyšší kvalitě, abyste se sami mohli přesvědčit, jaké účinky má tato voňavá bylinka na vaše tělo i mysl.

BIO Levandule Chodouňská Zelený sypaný čaj s levandulí 30 g5


Složení

100% BIO levandule.


Použití

Louhujte 5 až 7 minut. Pijte odpoledne a navečer nebo v klidných odpočinkových dnech. V horkých měsících pijte jako osvěžující ledový čaj z čisté přírody. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.