BIO Levandule Chodouňská Vysmátá máma - tyčinky pro imunitu a klidnou mysl BIO RAW 3x50 g

Potraviny a nápoje

Trojpack BIO RAW tyčinek bez lepku, bez cukru a bez laktózy. Tyčinky BIO Levandule Chodouňská Vysmátá máma jsou vhodné pro vegany i pro osoby s potravinovými intolerancemi.
NAVÍC BIO Levandule Chodouňská Vysmátá máma - tyčinky pro imunitu a klidnou mysl BIO RAW 3x50 g Při nákupu produktů značky BIO Levandule Chodouňská v minimální hodnotě 499 Kč vč. DPH získáte NAVÍC BIO Levandule Chodouňská Vysmátá máma - tyčinky pro imunitu a klidnou mysl BIO 3x50 g za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

Cena za 100 g: 86 Kč

O produktu

50130953

BIO RAW tyčinky Vysmátá máma jsou skvělou svačinkou při dietách a potravinových intolerancích, ale potěší i každý mlsný jazýček. Dodají okamžitou energii z čistého BIO RAW ovoce, obsahují spoustu vitamínů a minerálů a rychle zaženou hlad i chuť na něco sladkého. Tři skvělé příchutě (divoká viseň, jahoda a višeň v hořké čokoládě) jsou doplněné BIO levandulí, která je pozvedne do vyšších chuťových sfér. Tyčinku můžete mít stále při ruce: v kabelce v batohu i v kapse, a nemusíte se obávat nečekaného hladu. Navíc jsou bez lepku, bez přidaného cukru a bez laktózy.

Kouzlo královny bylin - levandule

Staří Egypťané prohlásili Levanduli lékařskou za královnu bylin pro její obrovské množství flavonoidů a terpenů z čisté přírody. V antickém Římě ji používali do koupelí pro její typickou relaxační vůni. Na Slovanských územích, včetně naší země, byla levandule pěstována již od příchodu Keltů a jejich kmenů, kteří ji sem v rámci stěhování národů přinesli. V současné době se nejvíce proslavila levandule z Provence, která je hojně využívána v kosmetickém průmyslu. Levandule se také vkládá mezi oblečení v šatníku, které krásně provoní a zároveň odpuzuje šatní moly. Unikátní manufaktura BIO Levandule Chodouňská vám nyní přináší produkty k vaření, pečení i přímé konzumaci, které obsahují BIO levanduli v té nejvyšší kvalitě, abyste se sami mohli přesvědčit, jaké účinky má tato voňavá bylinka na vaše tělo i mysl.

BIO Levandule Chodouňská Vysmátá máma - tyčinky pro imunitu a klidnou mysl BIO RAW 3x50 g2

Hlavní vlastnosti:

  • BIO RAW tyčinky
  • 3 příchutě: divoká višeň, jahoda a divoká višeň v hořké RAQ čokoládě
  • doplněné BIO levandulí
  • bez lepku, bez laktózy
  • bez přidaného cukru

Složení

BIO sušené datle, BIO sušená jablka, BIO mandle, BIO levandule Chodouňská bylina, BIO přírodní višňové aroma, BIO hořká čokoláda. BIO sušené datle, BIO sušené jahody, BIO sušená jablka, jádra sladkých mandlí, BIO levandulový květ a extrakt z Levandule Chodouňské, BIO jahodové aroma.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.