Canvit Biocal Plus pro psy ochucený 230 tablet

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
Minerální tablety pro psy s játrovou příchutí a vybalancovaným obsahem vápníku, fosforu a kolagenu. Vápník a fosfor jsou důležité pro normální stav kostí a zubů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
235

O produktu

50123078

Minerální tablety pro psy s vápníkem a játrovou příchutí. Canvit Biocal Plus pro psy je doplněk s vybalancovaným obsahem vápníku, fosforu a kolagenu. Vápník a fosfor jsou důležité pro normální stav kostí a zubů. Vápník se rovněž uplatňuje při správné funkci svalů. Kolagen je nezbytnou součástí tkání pohybového aparátu. Přípravek je určený pro štěňata a mladé psy v růstu, březí a kojící feny a jedince s prokázaným deficitem vápníku například u stárnoucích zvířat. Je vhodný pro štěňata v období přezubování, pro obohacení stravy psů po úrazech a operacích pohybového aparátu a u plemen kde je žádoucí postavení ušních boltců, například německý ovčák nebo jorkšírský teriér. Canvit Biocal PLUS jsou ochucené tablety pro psy se 100% čerstvými játry pro každodenní podávání formou pamlsku.

Hlavní vlastnosti:

  • minerální tablety pro psy s játrovou příchutí
  • obsahuje vápník, fosfor a kolagen
  • vápník a fosfor jsou důležité pro dobrý stav kostí a zubů

Složení

Sušená laktóza, uhličitan vápenatý, sušené pivovarské kvasnice, želatinový hydrolyzát 10 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, celulóza, pšeničný škrob, citrát vápenatý 5 %, dihydrogenfosforečnan sodný. 1 tableta obsahuje: vápník 90 g, fosfor 30 g, kolagen 100 mg. Hrubý protein 14,9 %, Obsah tuku 2 %, Hrubá vláknina 7,1 %, Hrubý popel 28,9 %, Vápník 8,7 %, Fosfor3 %, Sodík 1,4 %. Obsahuje antioxidanty. Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.

Použití

Preventivně se podává 1 tableta na každých 5 kg živé váhy zvířete. Při prokázaném nedostatku vápníku je možné podávat dvojnásobnou dávku (2 tablety na každých 5 kg váhy psa denně) –eklampsie, hypokalcemie, spadené ušní boltce, přezubování, poúrazové a pooperační stavy atp. Tablety se podávají každý den přímo z ruky jako pamlsek nebo rozdrcené do krmiva.

Canvit Biocal Plus 230 g obsahuje 230 ochucených tablet. Pro psa s váhou 25 kg vydrží toto balení na více než 1,5 měsíce. Pro psy s váhou nad 25k g doporučujeme užívat doplněk Canvit Biocal Plus Maxi, který obsahuje větší tablety.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.