Veterinární přípravky

Canvit Biotin pro psy ochucený 230 tablet

Značka: CANVIT
Produktová řada: Veterinary Line

Přípravek s biotinem a zinkem pro podporu bohaté a lesklé srsti u výstavních psů, zvířat s dlouhou srstí nebo při poškozené a lámavé srsti.

Velikost balení - tablety
259
Doprava zdarma

O produktu: Canvit Biotin pro psy ochucený 230 tablet

50123074

Úvod

Přípravek s biotinem, zinkem, methioninem pro podporu bohaté a lesklé srsti zejména u výstavních psů. Canvit Biotin Maxi je ideálním doplňkem pro zvířata s dlouhou srstí, pro období línání při jarní a podzimní výměně srsti i k obohacení stravy zvířat s poškozenou, matnou nebo lámavou srstí nebo s roztřepenými drápy. Zinek a biotin navíc příznivě působí na dobrý stav pokožky. Biotin Maxi je vhodný pro psy s bílou, černou i barevnou srstí – srst nebarví, pouze zvýrazňuje přirozenou pigmentaci! Doporučujeme psům s nedostatečně vybarvenou nosní houbou, okolí očních víček a vyblednou srstí. Tablety jsou ochuceny 100% čerstvými játry a psi je tak přijímají velmi rádi a ochotně jako pamlsek.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje biotin, zinek a methioninem pro podporu bohaté a lesklé srsti
  • pro výstavní psy a zvířata s dlouhou srstí
  • pro poškozenou srst a roztřepené drápy
  • zinek a biotin příznivě působí na dobrý stav pokožky
  • s játrovou příchutí

Složení

Jedna tableta obsahuje: Vitamíny: Biotin 1500 µg, Vitamín B2 400 µg, Vitamín B3 (niacinamide) 3000 µg, Vitamín B5 (calcium pantothenate) 1500 µg. Mikroprvky a aminokyseliny: Zinek 4000 µg, Měď 900 µg, DL-Methionin 20 mg. Pomocné látky: sušená laktóza, glukóza, pšeničný škrob, sušené pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý, sušené odstředěné mléko. Hrubý protein 7 %, Obsah tuku 1,6 %, Hrubý popel 16,3 %, Hrubá vláknina 1,3 %. Canvit Biotin Maxi neobsahuje umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.


Použití

Doporučené denní dávkování: 1 tableta na 5 kg hmotnosti psa. Balení 230 g obsahuje 230 tablet a pro psa s váhou 10 kg vydrží toto balení na více než 3 měsíce. Tablety se podávají každý den přímo z ruky jako pamlsek nebo společně s krmivem.

Doporučujeme podávat v pravidelných 3měsíčních kúrách minimálně 2x do roka nejlépe na jaře a na podzim. Březím a kojícím fenám, při masivním línání, na podporu zničené srsti či lámavých drápů podávejte po dobu minimálně 8 týdnů. U výstavních jedinců začněte podávat alespoň 6 týdnů před začátkem výstavní sezony a dále pak po celou výstavní sezonu. U chronických potíží s pokožkou, srstí nebo drápky podávejte trvale.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.