Canvit Chondro pro psy ochucené 100 tablet

Veterinární přípravky

Značka: CANVIT
5.0
Komplexní kloubní výživa pro psy do 25 kg. 4 aktivní látky: kolagen typu II, glukosaminu a chondroitinu + vitamínu C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
195

O produktu

50123071

Komplexní kloubní výživa speciálně navržená pro psy do 25 kg. Canvit Chondro Maxi je založený na synergickém efektu organicky vázaných stopových prvků + 4 aktivních látek: hydrolyzovaném kolagenu II. typu, glukosaminu a chondroitinu sulfátu a vitamínu C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu. Přípravek se podává štěňatům velkých a obřích plemen, mladým rostoucím psům, psům s nadváhou a obezitou, seniorům a stárnoucím psům, dospělým psům v zátěži nebo zvýšeným rizikem pohybových obtíží. Kloubní výživa je vhodná také jako doplněk léčby při akutních i chronických onemocnění i po úrazech pohybového aparátu (bolesti kloubů, kulhání, artróza, artritida, luxace, dysplazie, podvrtnutí či zlomenina. Tablety jsou ochuceny 100% čerstvými játry a psi je tak přijímají velmi rádi a ochotně jako pamlsek.

Výsledek:

  • komplexní kloubní výživa
  • vitamín C přispívá k přirozené tvorbě kolagenu
  • pro psy do 25 kg

Složení

Jedna tableta obsahuje: Glucosamin sulfát 70 mg, Chondroitin sulfát 42 mg, Kolagen typ II 100 mg a Vitamín C 7 mg. Pomocné látky: sušená laktóza, kolagenní hydrolyzát 10 %, sušené pivovarské kvasnice, pšeničný škrob, glukosamin sulfát 7,0 %, chondroitin sulfát 4,2 %, hydrogenfosforečnan vápenatý, drůbeží moučka, chelát hořčíku 0,17 %, oxid hořečnatý. Hrubý protein 7,01 %, Obsah tuku 2,07 %, Vlhkost 9,04 %, Hrubá vláknina 5,50 %, Hrubý popel 6,95 %. Canvit Chondro neobsahuje umělá dochucovadla, barviva, chemická aromata ani GMO. Vyrobeno a baleno v ČR.

Použití

Doporučená denní dávka: Preventivní podávání: 1 tableta na každých 5 kg váhy psa. Intenzivní regenerace kloubů: 2 tablety na každých 5 kg váhy psa. Podpora léčby, degenerativní změny na kloubech, kulhání, bolesti kloubů, akutní stavy: 3 tablety na každých 5 kg váhy psa dle vážnosti situace.

Balení Canvit Chondro 100 g obsahuje 100 ochucených tablet a pro psa o hmotnosti 7,5 kg vystačí při preventivním podávání minimálně na 2 měsíce. Preventivní podávání je vhodné opakovat 2x do roka vždy minimálně po dobu 8-12 týdnů. U chronických obtíží je možné kloubní výživu podávat trvale.  

Díky atraktivní chuti jsou tablety ochotně přijímány jako pamlsek a jsou tak vhodné i pro dlouhodobé a každodenní podávání. Pro psy s poraněním čelisti nebo dutiny ústní doporučujeme podat tabletu rozdrcenou společně s krmnou dávkou. Canvit Chodnro je vhodná pro psy krmené granulemi, vlhkým krmivem, doma připravovanou stravou i metodou BARF.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.