516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DR.MICHAELS Krém 250g na lupénku

Akce -10%
DR.MICHAELS Krém 250g na lupénku

DR.MICHAELS Krém 250g na lupénku

50005102
Kosmetika
2 240 Kč 2499 Kč
Skladem na e-shopu
Při nákupu přípravků Dr.Michaels v minimální hodnotě 3529 Kč vč. DPH získáte NAVÍC aplikační ručník za 0,01 Kč vč. DPH. 

Přináší úlevu při stavech projevujících se svěděním, zánětem a suchostí pokožky.

Podrobné informace o produktu

DR.MICHAELS Krém obsahuje aktivní složky přírodního původu – různé rostlinné silice a extrakty, rostlinné oleje, dále oxid zinečnatý a masťový základ. Aktivní rostlinné látky byly pečlivě smíchány, aby přinesly úlevu při stavech projevujících se svěděním, zánětem a suchostí pokožky.
 
Lupénka
  • Na lupénku doporučujeme použít všechny tři přípravky Dr.Michaels (čistící gel, krém, tělový olej). Dají se aplikovat na pokožku těla i na vlasovou pokožku hlavy.
  • Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu šesti až osmi týdnů (doba aplikace/použití je individuální).

  1. Čistící gel - Pokožka hlavy: Navlhčete vlasy, naneste Čistící gel na pokožku hlavy a jemně ho vmasírujte. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Na pokožku hlavy používejte pouze ráno. Ráno se po čistícím gelu již mast a tělový olej nepoužívají, protože by vlasy byly mastné. Tělo: Navlhčete postiženou oblast, naneste a vmasírujte pomocí houbičky nebo jemné žínky Čistící gel. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.
  2. Krém - Na hlavě natřeme jenom rány se strupy, 1 x denně, večer. Tělo: Ráno a večer, hned po použití čisticího gelu je třeba krém důkladně, ale jemně vmasírovat do ošetřované části pokožky.
  3. Tělový olej - Pokožka hlavy: Odhrňte vlasy a naneste Tělový olej na pokožku hlavy. Nanášejte pouze večer, nechte působit přes noc a ráno smyjte pomocí Čistícího gelu Dr. Michaels nebo teplou vodou. Tělo: Vmasírujte do postižených oblastí dvakrát denně, 10 minut po použití masti.
Atopický ekzém:
  • Sada na ekzém se skládá ze dvou komponentů, a to: Dr. Michaels krém 50 g, Dr. Michaels tělový olej 200 ml.
  • Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu šesti až osmi týdnů (doba aplikace/použití je individuální).
  1. Čistící gel - Navlhčete postiženou oblast, naneste a vmasírujte pomocí houbičky nebo jemné žínky Čistící gel. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.
  2. Krém - Ráno a večer, hned po použití čisticího gelu je třeba krém důkladně, ale jemně vmasírovat do ošetřované části pokožky.
Upozornění:
Po dobu tří hodin po aplikaci přípravků Dr. Michaels se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. V případě jakékoli nežádoucí reakce (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) mast okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře. Přípravky nejsou vhodné pro děti do 3 let. Zabraňte vniknutí přípravků do očí.

Balení:
250 g

Výrobce: Tirsel

Kategorie produktu

Parametry

Použiji na Tělo
Forma Krém
EAN 9314094008592

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.