Dr. Michaels Skin Care krém 250 g

Kosmetika

Tlumí nepříjemné doprovodné příznaky lupénky.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50109023

Krém Skin Care přináší úlevu při stavech projevujících se svěděním, zánětem a suchostí pokožky. Obsahuje přírodní esenciální oleje, kysličník zinečnatý, rostlinné oleje a bazické gely. Činidla krému rychle omezují nepříjemné doprovodné příznaky psoriázy, jako je svědění, suchý a strupovitý povrch pokožky, na hlavě zvýšenou produkci epitelových buněk. Přípravek doporučujeme na ošetření suché, odlupující se a zanícené pokožky ve vlasaté části hlavy a na těle u dospělých.

Použití:

Použití na tělo: Po umytí čisticího gelu a utření pokožky do sucha naneseme na ošetřovaná ložiska krém a necháme ho působit cca 10 minut. Krém pomáhá snížit zánět v nemocném ložisku.

Použití na vlasovou pokožku: Po umytí vlasové pokožky čisticím gelem a vysušení natřeme postiženou oblast (ložiska) krémem. Přímo na krém se aplikuje tělový olej.

Složení:

Parafínový olej, parafínový vosk, lilek brambor, oxid zinečnatý, kyselina salicylová, mandlový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej ze semínek mrkve, výtažek z měsíčku zahradního, pomerančový olej, olej z pšeničných klíčků, meruňkový olej, levandulový olej, olej ze santalového dřeva, olej z pačuli, olej z pelargónie, rozmarýnový olej, emu olej, bergamotový olej, olej z pupalky dvouleté, eukalyptový olej, borovicový olej, heřmánkový olej, myrhový olej, neroli olej (olej z květů hořkého pomerančovníku).

Upozornění:

Během používání krému se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. Při jakékoliv nežádoucí reakci (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) krém okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.