GINGO-VIT E 60 tobolek

Doplněk stravy

Listy z Ginkgo biloba obsahují cenné látky, které podporují prokrvování na okrajových částech těla, zvláště mozku. Příznivě ovlivňují paměť a koncentraci.
Skladem na e-shopu
255

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50007197

Ginkgo biloba je přírodní prostředek, který mnozí vyhledávají během stresového období, při poruchách paměti či nedokrvení končetin. Gingo-VitE je doplněk stravy s extraktem z listů tohoto exotického stromu. Listy Ginkga obsahují komplex cenných látek, které podporují prokrvování na okrajových částech našeho těla, zvláště mozku. Příznivě ovlivňují paměť a koncentraci. Mají významné antioxidační účinky.

Hlavní vlastnosti:

  • Ginkgo biloba podporuje normální činnost mozku
  • podporuje kognitivní funkce a paměť
  • příznivě ovlivňuje duševní rovnováhu
  • napomáhá mikrocirkulaci krevního systému
  • působí proti oxidačnímu stresu

Dávkování

Pro dospělé 1x denně 1 tobolka. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Složení

Ginkgo biloba extrakt z listů 40 mg, vitamin E (DL-alfa-tokoferyl-acetát) 26,8 mg, 223 % referenční hodnoty příjmu, plnidlo: olivový olej; tobolka: želatina, glycerol, barviva: azorubin, žluť SY, oxid titaničitý.

Upozornění

Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ginkgo biloba může snižovat srážlivost krve. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti. Barviva, která mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí: žluť SY, azorubin.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.