Potraviny a nápoje

Guareta Tyčinka s příchutí smetany 44 g

Značka: GUARETA
5.0

Chutná tyčinka s proteiny, vlákninou, vitaminy a minerály. Poskytuje kompletní složení z hlediska výživných látek. Ideální náhrada běžné svačiny.

35

Cena za 100 g: 79,55 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu ZDARMA. 250 Kč

O produktu: Guareta Tyčinka s příchutí smetany 44 g

50007624

Úvod

Tyčinka s příjemnou kombinací chutí hořké čokolády a jemné smetany. Je zdrojem bílkovin i vlákniny a poskytuje kompletní složení z hlediska výživných látek. Ty jsou obsaženy v poměrech dle nejnovějších výživových doporučení. Obsahuje vitaminy A, B, C, D a E a také minerální látky a stopové prvky, zvláště pak vápník, železo, zinek a jód. Můžete ji zařadit do jakéhokoliv jídelníčku. Chcete-li kontrolovat svou váhu, pak je Guareta Tyčinka s příchutí smetany ideální náhradou běžné svačiny.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje proteiny a vlákninu
  • zdrojem vitaminů A, B, C, D a E
  • obsahuje vápník, železo, zinek a jód

Složení

Mléčné bílkoviny, glukózový sirup, poleva z rostlinného tuku s kakaem*(sacharóza, částečně hydrogenovaný tuk (kokosový a palmojádrový), odtučněný kakaový prášek, emulgátor (sójový lecitin), vanilin), fruktózový sirup, sladidlo (sorbitolový sirup), kakaové máslo, koncentrát minerálních látek (glukonan draselný, citronan draselný, fosforečnan vápenatý, citronan sodný, uhličitan hořečnatý, pyrofosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran manganatý, glukonan meďnatý, jodid draselný, seleničitan sodný), oligofruktózový sirup (2,7 %), světlicový olej, inulin (1,3 %), sušený glukózový sirup, glukózová vláknina (0,9 %), glukomanan (0,5 %), pektin (0,5 %), emulgátor (celulóza), L-cystin, L-karnitin (0,25 %), aroma, vitaminový koncentrát (kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferyl-acetát, nikotinamid, D-pantothenan vápenatý, retinol-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavin, thiamin, hydrochlorid, kyselina pteroylmonolglutamová, D-biotin, kyanokobalamin). Energetická hodnota balení 44 g: 715 kJ/170 kcal.


Použití

Dvě tyčinky mohou nahradit jedno hlavní jídlo. Vypijte nejméně 200 ml vody s každou tyčinkou. Dodržujte dostatečný příjem vody. Nezbytnou součástí výživy mají být i běžné pokrmy a potraviny.


Upozornění

Tyčinka s cukry a sladidly. Není určeno dětem do tří let. Upozornění pro alergiky: Obsahuje suroviny z mléka a sóji. Může obsahovat stopová množství skořápkových plodů.


O značce

Potravinářsko-farmaceutická společnost Dr. Staněk produkuje svoje výrobky pod značkami Guareta® a DietLine®. Její zakladatel PharmDr. Martin Staněk je absolventem Farmaceutické fakulty, a díky tomu potraviny a výživu vnímá jinak než potravinář či obchodník. Prvořadým cílem společnosti je hledat a upravovat přírodní výživné látky tak, aby je bylo možné využít v dietních režimech pro úpravu nadváhy a obezity. Zpracování surovin nejvyšší možné kvality se snaží co nejvíce přiblížit požadavkům kladeným na léčivé přípravky. Velká pozornost je věnována také chuťové stránce potravin a jejich co nejlepší toleranci.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.