GymBeam Protein Pure IsoWhey chocolate hazelnut 1000 g

Sportovní výživa

Značka: GYMBEAM
GymBeam Protein Pure IsoWhey je 100% syrovátkový proteinový izolát s obsahem BCAA + glutamin. Minimum sacharidů, 86 % bílkovin. Bez cukru a bez laktózy.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126002

Kvalitní, chutný a dobře stravitelný 100% syrovátkový protein s obsahem BCAA + glutamin. GymBeam Protein Pure IsoWhey chocolate hazelnut 1000 g je syrovátkový proteinový izolát s vysokým obsahem bílkovin – 86 %. Neobsahuje cukr, trans tuky ani laktózu, je vhodný i pro osoby s nesnášenlivostí laktózy a lepku, a dále při nízkosacharidové a redukční dietě. Vysoký obsah BCAA – aminokyselin s rozvětveným řetězcem a glutaminu –, zajišťují dokonalou ochranu svalové hmoty (i při shazování hmotnosti) a její regeneraci.

Protein s vysokou biologickou hodnotou

GymBeam Protein Pure IsoWheyse získává metodou mikrofiltrace (Cross Flow Microfiltered Whey Isolate). Celý proces probíhá při nízké teplotě, malém tlaku a normálním pH, díky čemuž je zachována vysoká biologická kvalita bílkovin a peptidů. Tento technický proces je mimořádně náročný a používá keramické filtry, kterými se odstraní tuk, laktóza a nežádoucí materiál. Protein tak nepřichází do styku s chemikáliemi, a proto zůstává nepoškozený v původním stavu a má vyšší obsah vápníku a méně sodíku než syrovátkový izolát vyrobený iontovou výměnou (Ion-exchange Whey Isolate). Do organizmu se začíná vstřebávat přibližně po hodině a jeho trávení trvá další hodinu, proto je vhodný ihned po tréninku.

Hlavní vlastnosti:

  • syrovátkový proteinový izolát
  • obsahuje 86 % bílkovin
  • 21,5 g bílkovin v jedné dávce
  • s obsahem BCAA + glutamin
  • výborně se rozpouští a skvěle chutná
  • rychle stravitelný a nezatěžuje žaludek
  • minimum sacharidů a tuků
  • neobsahuje cukr
  • bez umělých barviv
  • bez lepku a bez laktózy

Složení

Bezlaktózový sušený syrovátkový proteinový izolát, BCAA (L-leucin, L-valin a L-isoleucin), odtučněný kakaový prášek, rostlinné oleje [rostlinné triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCT) z kokosového oleje], aromata, emulgátor (karboxymethylcelulóza), sladidlo (sukralóza), vanilkové krystaly. Upozornění pro alergiky: Obsahuje mléčné výrobky. Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a ořechů.

Použití

25 g prášku (1 odměrka) rozmíchejte ve 250 ml vody. Užívejte 1-2 x denně.

Upozornění

Obsahuje sladidlo. Tento produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.