GymBeam Protein True Whey chocolate coconut 2500 g

Sportovní výživa

Značka: GYMBEAM
GymBeam Protein True Whey chocolate coconut je kvalitní, chutný a dobře stravitelný 100% syrovátkový protein s obsahem BCAA pro rychlejší dosahování Vašich cílů!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50126015

Kvalitní, chutný a dobře stravitelný 100% syrovátkový protein s obsahem BCAA pro rychlejší dosahování Vašich cílů! GymBeam Protein True Whey chocolate coconut 2500 g je syrovátkový proteinový koncentrát, získaný nejmodernější metodou CFM – Cross Filtration Method. Během procesu je odstraněna většina sacharidů a tuku a zachován vysoký podíl bílkovin. TrueWhey se vyznačuje výborným aminokyselinovým profilem a obsahuje až 8 % leucinu, který je nejefektivnější aminokyselinou z BCAA a má silné anabolické účinky. BCAA – aminokyseliny s rozvětveným řetězcem – zahajují proces syntézy bílkovin a do svalových vláken dodávají stavební kameny. Díky tomu Protein True Whey pomáhá při regeneraci, je vhodný pro podporu tělesného výkonu a nárůst čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% syrovátkový proteinový koncentrát
  • obsahuje 74 % bílkovin
  • s obsahem BCAA – rozvětvených aminokyselin
  • výborně se rozpouští a skvěle chutná
  • rychle stravitelný a nezatěžuje žaludek
  • bez umělých barviv

Pro koho je GymBeam Protein True Whey určený?

True Whey je vhodný pro všechny fyzicky aktivní osoby – sportovce a sportovkyně –, kteří si hlídají dostatečný příjem bílkovin při nabírání čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku. Doporučujeme jej při jakémkoliv sportu a každé fyzické aktivitě.


Složení

V produktu nejsou žádné zbytečné konzervační látky, umělá barviva, umělé aminokyseliny na zvýšení % bílkovin a zlepšení chuti. Receptura produktu je zcela známá a nemusíme se skrývat za proprietary blends, Matrix™ certifikované směsi, jejichž složení je tajemstvím. Složení: Sušený syrovátkový bílkovinný koncentrát, odtučněné kakao, aroma, sladidlo (sukralóza). Alergeny jsou vyznačeny tučně.

Použití

25 g prášku rozmíchejte v 200 ml vody. Užívejte ráno nalačno nebo po tréninku.

Upozornění

Obsahuje sladidlo. Tento produkt není náhradou pestré a vyvážené stravy. Není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.