Hipp BABY MENU BIO Kuskus se zeleninou 190 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Hipp BABY MENU BIO Kuskus se zeleninou  je vegetariánské menu přizpůsobené nutričním potřebám miminek od ukončeného 6. měsíce.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
57

Cena za 100 g: 30 Kč

O produktu

50102794

HiPP BIO Kuskus se zeleninou  - vegetariánské menu obsahuje zeleninu nejvyšší možné BIO kvality. Zelenina je dobře vyzrálá, aby byla chutná a výživná. Díky šetrnému zpracování si zachovává všechny živiny a vitaminy. Při pěstování zeleniny se nepoužívají pesticidy ani chemicky syntetizovaná hnojiva. Vegetariánský příkrm obsahuje železo a omega-3 mastné kyseliny z řepkového oleje. Příkrm je bez přidaného cukru, aromat, barviv, konzervačních látek a modifikovaného škrobu. 

Použití HiP BIO Kuskus se zeleninou - vegetariánské menu:

Zpočátku podávejte po několika lžičkách před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte. Příkrm můžete podávat vašemu děťátku jako hlavní jídlo na oběd nebo večeři. Po otevření spotřebujte do 24 hodin. Ohřívejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Složení:

Zelenina* 58% (mrkev*, rajčata*, cuketa*, lilek*, cibule*), odstředěné mléko*, kuskus* vařený 10% (tvrdá pšenice), mouka amarant* 7%, řepkový* 2,8%, škrob*, citrónová šťáva*z koncentrátu, koření* (oregano*, bazalka*).

*z ekologického zemědělství

Příkrmy HiPP BIO splňují požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty. Potravina pro zvláštní výživu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.