HiPP BIO Sport broskev-banán-bílé hrozno-obiloviny 120g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
HiPP BIO Sport Broskev - Banán - Bílé hrozno - Obiloviny je ovocná kapsička ideální pro aktivní děti. Vhodná pro děti od ukončeného 1. roku.
NAVÍC Hipp pikniková deka 150x200 cm Při nákupu produktů značky Hipp v minimální hodnotě nad 1999 Kč získáte NAVÍC Hipp piknikovou deku 150x200 cm 1ks za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 7. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50102787

HiPP BIO Sport Broskev -Banán - Bílé hrozno - Obiloviny.Tato ovocná kapsička díky banánu a cereáliím obsahuje více uhlohydrátů, které rychle doplní energii po hraní a cvičení. Ostatní obsažené ovoce, včetně banánů, je nejvyšší možné BIO kvality. Je dokonale vyzrálé, aby bylo sladké a šťavnaté. Díky šetrnému zpracování si zachovává všechny živiny a vitaminy.

  • Kapsička obsahuje 100% ovoce.
  • Bez přidaného cukru a bez doslazení ovocnými koncentráty.

Použití BIO Sport Broskev - Banán - Bílé hrozno - Obiloviny:

Podle věku dítěte je možné kapsičku podávat třeba na lžičce nebo talířku. Větší děti obsah kapsičky konzumují přímo z ní. Kapsička se skladuje v suchu a temnu při teplotě do 24 °C.

Složení:

Ovoce* 95% (banány* 35%, broskev* 30%, šťáva* z bílého hrozna nízké kyselosti 17%, broskvová šťáva* z koncentrátu), celozrnná ŠPALDOVÁ MOUKA*3%, celozrnná OVESNÁ MOUKA* 2%, antioxidant: kyselina L-askorbová.

*z ekologického zemědělství

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.