Hipp BIO Zelenina ze zahrádky s krůtím masem a rozmarýnem 250 g

Ostatní příkrmy

Značka: HIPP
Maso-zeleninový příkrm Hipp BIO Zelenina ze zahrádky s krůtím masem a rozmarýnem je skvělý oběd nebo večeře pro děti od 1 roku.
Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 označených produktů značky HiPP v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

79

Cena za 100 g: 32 Kč

O produktu

50127516

Hledáte vhodný oběd či večeři pro vaše batole? Ať už se chystáte na cesty nebo se vám třeba jen nechce vařit, skvěle vám poslouží zeleninovo-masový příkrm Hipp zelenina ze zahrádky s krůtím masem a rozmarýnem. Všechny suroviny jsou v BIO kvalitě a zpracované šetrně na páře, aby zůstaly zachované všechny vitamíny a minerály. Příkrm je určen pro děti od ukončeného 1. roku. Díky praktickému balení v plastovém srdíčku je příkrm vhodný na cestování – stačí ohřát v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni, zamíchat a podávat.

Hlavní vlastnosti:

  • maso-zeleninový příkrm pro děti od 1 roku
  • BIO kvalita, šetrné zpracování surovin
  • vhodný na cesty

Složení

Brambory 38 %, rajčata 22 %, mrkev 15 %, krůtí maso 8,0 %, voda, fazole, cibule, slunečnicový olej, rýžový škrob, jedlá sůl s jódem (jedlá kamenná sůl, jodičnan draselný), bylinky a koření (rozmarýn, česnek, pepř) antioxidanty (kyselina L-askorbová, extrakty obsahující tokoferoly). Bez lepku.

Použití

Ve vodní lázni: misku vložíme na 4-5 minut do uvařené, horké vody, odstraníme fólii, zamícháme.
V mikrovlnce: fólii víčka na několika místech propíchneme a ohříváme po dobu 1 minuty při 450 W (střední popř. nízký stupeň). Misku ohřívejte samostatně ve středu mikrovlnky. Čas a teplota ohřevu
je dle pokynů výrobce. Neohřívejte v troubě na pečení!
Pro zdraví dítěte dodržujte návod k přípravě a skladování. Obsah dobře zamíchejte a přezkoušejte teplotu. Nesnědený pokrm dítěti znovu nepodávejte.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.