Hipp MamaSanft Masážní olej na strie 100 ml

Kosmetika

Značka: HIPP
Masážní olej speciálně přizpůsobený potřebám pokožky během těhotenství. Vyživuje a hydratuje pokožku a dodává jí vláčnost, aby lépe odolávala zvýšenému napětí.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
245

O produktu

50121692

Masážní olej speciálně přizpůsobený potřebám pokožky během těhotenství. Hipp MamaSanft obsahuje BIO mandlový a jojobový olej a extrakt z rakytníku. Je určen k pravidelné masáži v oblasti bříška, boků a prsou, která pomáhá zlepšit elasticitu pokožky. Hydratuje pokožku a dodává jí vláčnost, aby lépe odolávala zvýšenému napětí. Olej je ideální i pro masáž hráze. Po těhotenství podporuje zpětnou obnovu pokožky. Hipp MamaSanft Masážní olej na strie byl vyvinut ve spolupráci s porodními asistentkami.

Výsledek:

  • zvláčňuje a vyživuje pokožku
  • poskytuje namáhané pokožce intenzivní péči a ochranu
  • pravidelná masáž pomáhá zlepšit pružnost pokožky


Složení

Slunečnicový olej, jojobový olej, mandlový olej, extrakt z rakytníku a rozmarýnu. Bez barviv a konzervačních látek, neobsahuje silikony, bez éterických olejů a aromatických látek, které mohou vyvolat alergickou reakci * (dle nařízení pro kosmetiku).

Upozornění

Při sklonu k předčasným děložním stahům byste měla intenzivní masáž konzultovat s porodní asistentkou nebo s lékařkou/lékařem, protože masírování může vyvolat nežádoucí děložní stahy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.