Jamieson Echinacea s česnekem a zázvorem 45 kapslí

Doplněk stravy

Značka: JAMIESON
Doplněk stravy s kombinovaným účinkem echinacey, česneku a zázvoru. Echinacea purpurová působí jako podpora imunitního systému.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50092178

Dávkování:

dospělí 2–3 kapsle denně.

Každá kapsle obsahuje:
Echinacea purpurea, extrakt, nadzemní část (3:1)...100 mg
Ekvivalent k 300 mg čerstvé rostliny
Česnek (Allium sativum, cibulka)...300 mg
Zázvor (Zingiber officinale, podzemek) (6:1) extrakt...50 mg
Ekvivalent k 300 mg rostliny

Složení: česnek, Echinacea purpurea (extrakt), želírující látka (želatina), zázvor (extrakt), nosič (celulóza), leštící látka (rostlinný stearan hořečnatý; oxid křemičitý; fosforečnan vápenatý)

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Dlouhodobé užívání – více než 2 měsíce konzultujte s lékařem. Při přetrvávajících anebo zhoršujících se příznacích se poraďte s lékařem. Pokud trpíte progresivním systematickým onemocněním anebo užíváte imunosupresiva, léky na ředění krve, inhibitory proteázy, pokud máte cukrovku anebo jste těhotná, poraďte se před prvním užíváním s lékařem. Neužívejte při alergii na rostliny z čeledi astrovitých. Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Balení:

45 kapslí

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.