NUPO One Meal Ochutnávka náhrady stravy chci ochutnat vše 15 ks

Potraviny a nápoje

Značka: NUPO
Ochutnejte rozmanité produkty diety NUPO One Meal a vyberte si své oblíbené! Balení obsahuje nápoje, tyčinky a prášek na přípravu lívanců.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 150

Cena za 1 kg: 469 Kč

O produktu

50127962

Líbí se vám myšlenka snadného nahrazení jídla produkty s nižším obsahem kalorií a dostatkem vitamínů a minerálů? Chcete vyzkoušet produkty NUPO, ale nevíte, které vám nejlépe zachutnají? Využijte ochutnávku NUPO One meal, která obsahuje 8 tyčinek (od každé příchuti jedna), 4 hotové nápoje, směs na lívance a 2 tyčinky Protein Bite. Nápoje i tyčinky obsahují potřebné vitamíny, minerály a žádný cukr navíc, a jsou ideální jako rychlý oběd nebo svačina. Báječně se hodí ve chvílích, kdy si nestíháte připravit nebo v klidu sníst pořádné jídlo – v autě, MHD, v práci či na výletě. NUPO produkty jsou vhodné zejména pro ty, kteří si hlídají štíhlou linii a příjem kalorií. Potěší vaše chuťové buňky a navíc vás skutečně zasytí.

Hlavní vlastnosti:

  • ochutnávkový balíček produktů NUPO
  • tyčinky a hotové nápoje k přímé spotřebě
  • náhrada jednoho jídla

Složení

Testovací balíček obsahuje:

  • 8 tyčinek One Meal (60g): křupavý karamel, čokoláda, čokoláda máta, křupavá brownie, kokos, slaný karamel, citron a karamel
  • 4 hotové nápoje: čokoláda, caffé latte, vanilka-banán a jahoda
  • 1 směs na lívance
  • 2 tyčinky Protein Bite (40g): čokoláda a karamel, zázvor

Použití

Je určeno k okamžité konzumaci. Doporučená dávka 1-2 denně.

Upozornění

Ujistěte se, že přijmete 2-3 litry vody denně. Tento výrobek není určen jako výhradní substitut stravy a musí být kombinován s běžným jídlem. Je vhodný při redukční dietě. Vyrobeno v Dánsku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.