Nutridrink čokoláda 4x200 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

NAVÍC Nutridrink Creme banán 4x125 ml Při nákupu produktů značky Nutridrink v minimální hodnotě 349 Kč získáte NAVÍC Nutridrink Creme banán 4x125 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

179

Cena za 1 litr: 224 Kč

O produktu

Speciální vyvážená tekutá strava určená pro pacienty se zvýšenou potřebou energie a živin, kteří trpí podvýživou související s nemocí. Obsahuje živiny v optimálním poměru a má vysoký obsah energie. Nutridrink lze použít jako částečnou nebo úplnou náhradu stravy.

Pro koho je Nutridrink vhodný?

  • pro seniory, kteří z různých příčin trpí nedostatečnou výživou
  • pro pacienty před a po plánovaném chirurgickém zákroku (v období rekonvalescence)
  • pro nemocné s nádorovým onemocněním
  • pro pacienty s postižením dutiny ústní, chrupu a s poruchami polykání
  • při nechutenství u dětí a dospělých 

Dávkování:

Popíjejte 1-3 lahvičky denně k doplnění běžné stravy. Jako jediný zdroj výživy popíjejte 5-7 lahviček denně.  Před použitím protřepejte. Popíjejte po doušcích mezi jídly. Můžete ho vychladit i mírně ohřát. Užívejte minimálně 14 dní. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Složení:

Voda, maltodextrin, bílkoviny z kravského mléka, cukr, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový), kakao, aroma, emulgátor (sójový lecitin), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), citronan draselný, chlorid hořečnatý, hydroxid vápenatý, cholin chlorid, karotenoidy ((obsahuje sóju) β-karoten, lutein, lykopen), hydrogenfosforečnan didraselný, L-askorban sodný, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, stabilizátor (karagenan), hydroxid draselný, mléčnan železnatý, síran zinečnatý, nikotinamid, retinyl-acetát, glukonan měďnatý, DL-α-tokoferyl-acetát, seleničitan sodný, síran manganatý, D-pantothenát vápenatý, chlorid chromitý, D-biotin, cholekalciferol, thiamin hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin, molybdenan sodný, fluorid sodný, riboflavin, jodid draselný, fytomenadion.

Upozornění:

Potravina pro zvláštní lékařské účely. Pouze pro enterální použití. Nevhodné pro děti do 3 let a pacienty s galaktosémií. Opatrnosti je třeba u dětí od 3 do 6 let věku. Používá se na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy a farmacie.