Pampers Harmonie Pants vel. 6 15 kg+ dětské plenkové kalhotky 18 ks

Péče o dítě

Značka: PAMPERS
Pampers Harmonie Pants umožní vyměnit plenku jedním rychlým pohybem. Jsou vyrobené z prvotřídní bavlny, hebkých rostlinných vláken a jiných pečlivě vybíraných materiálů a nejsou parfemované.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
429

O produktu

50133245

Když začne být dítě aktivní, může být těžké ho přebalit dříve, než ztratí trpělivost. Plenkové kalhotky Pampers Harmony Pants vám díky hebkému a pružnému pasu umožní vyměnit plenku jedním rychlým pohybem. Jsou pohodlné a úžasně přizpůsobivé, takže drží na svém místě při každé aktivitě. Jsou vyrobené z prvotřídní bavlny, hebkých rostlinných vláken a jiných pečlivě vybíraných materiálů a složek rostlinného původu. Samozřejmostí je, že jsou dermatologicky testované, takže zaručují bezpečnost a šetrnost k pokožce vašeho batolete. Vašemu malému objeviteli tak nebude stát nic v cestě, ať už se chystá vyvádět cokoli.

Pampers Harmonie Pants vel. 4 9–15 kg dětské plenkové kalhotky 24 ks8

Až 12 hodin sucha a maximální šetrnost k citlivé dětské pokožce

Plenky Pampers Harmony Pants zaručují až 12 hodin sucha a jistotu kvality, na kterou se rodiče mohou spolehnout. Jsou bez parfemace, neobsahují pleťové mléko ani žádné z 26 látek klasifikovaných směrnicí EU jako alergeny. Jsou vybavené praktickým indikátorem vlhkosti od Pampers a mají roztomilý potisk: vy i vaše děťátko si je absolutně zamilujete. Plenky Pampers Harmonie se vyrábí z celulózy získávané z udržitelných zdrojů a mají jednu z nejnáročnějších certifikací na světě, Oeko-Tex Standard 100.

Hlavní vlastnosti:

  • dětské plenkové kalhotky, které zajistí až 12 hodin sucha
  • vyrobené z bavlny, jemných rostlinných vláken a dalších šetrných složek
  • jedním pohybem je snadno sundáte i nandáte
  • praktický indikátor vlhkosti
  • velikost 6 sedí dětem s váhou přibližně od 15 kg

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.