Priessnitz Mazání z řady Žíly a cévy De Luxe 125 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Priessnitz® Mazání na žíly a cévy De Luxe

Aplikace Priessnitz® Mazání na žíly a cévy De Luxe přináší uživatelům nejvyšší kvalitu péče o dolní končetiny a příjemný pocit luxusu. Přípravek lze na končetiny aplikovat i v průběhu těhotenství a kojení.

Priessnitz® Mazání na žíly a cévy De Luxe je určeno k aplikaci na kůži končetin, kde:

  • ulevuje od pocitu těžkých nohou a unavených nohou
  • příznivě působí na kvalitu žilního a lymfatického systému
  • zklidňuje trnoucí a citlivé končetiny
  • zvláčňuje a hydratuje kůži nohou

Výrobky Priessnitz® doporučují přední lázeňská zařízení.

  • Léčebné lázně Františkovy lázně
  • Priessnitzovy léčebné lázně
  • Lázně Sklené Teplice (SK)
  • Lázně Poděbrady
  • Lázně Bohdaneč
  • Lázně Mšené

Užití

Priessnitz® Mazání na žíly a cévy De Luxe je určeno k aplikaci na kůži dolních končetin, kde ulevuje od pocitu těžkých nohou a unavených nohou, příznivě působí na kvalitu a funkce žilního a lymfatického systému, zvláčňuje a hydratuje kůži nohou a zvyšuje odolnost končetin.

Dávkování

Podle potřeby, nejlépe pravidelně rozetřete a vmasírujte do kůže dolních končetin. Aplikaci je vhodné spojit s lymfatickou masáží. Pouze k zevnímu užití. Přípravek lze na končetiny aplikovat i v průběhu těhotenství a kojení.

Příznaky

Pro zdravější žíly a cévy.

Složení

Obsahuje Escin (z plodu jírovce maďalu), Flavonoidy (z červených listů vinné révy).

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Skladujte mimo dosah dětí. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsa. Nepoužívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.