SAGE BPB620BAL smoothie mixér

Elektronika

Značka: SAGE
Smoothie mixér s výkonem 1 000 W během chvilky vytvoří čerstvé zeleninové a ovocné koktejly plné vitamínů. Je vyroben z odolného materiálu a příslušenství zahrnuje kromě hrnků i nádobu na sekání a drcení.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
4 590 ušetříte 200 Kč

Původní cena 4 790 Kč sleva 4%

O produktu

50105483

Nápoje smoothie jsou nejen výtečné na chuť, ale i plné vitamínů a dalších pro tělo prospěšných látek. Vytvoříte si je snadno v pohodlí domova s využitím smoothie mixéru s bohatým příslušenstvím od společnosti Sage. Zařízení disponuje výkonným 1 000W motorem, který si poradí s mixováním či drcením i tvrdších surovin, např. ořechů, jablek a podobně. K důkladnému nasekání a rovnoměrnému promíchání surovin je určen kvalitní nožový systém Kinetix.

Bohaté příslušenství

Mixér vám však neposlouží pouze k přípravě zdravých nápojů. Díky bohatému příslušenství v něm získáte multifunkčního pomocníka, se kterým můžete i sekat potraviny pro vaření či pečení. V balení nechybí nerezová nádobka určená k sekání a drcení ořechů, semínek, koření a podobně. Dále zde najdete velký hrnek z Eastman Tritanu o objemu 700 ml a dva hrnky ze stejného materiálu s menším objemem 500 ml. Ke všem třem hrnkům přidává Sage i praktická víčka, abyste si nádobku s připraveným nápojem mohli vzít s sebou do školy nebo do práce.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.