Kosmetika

SheCosmetics SheFoot Exfoliační ponožky s peelingovým účinkem 1 pár

Produktová řada: SheFoot

Exfoliační ponožky s peelingovým účinkem SheFoot značky SheCosmetics odstraňují hrubou pokožku nohou. Zanechávají ji příjemně hladkou a stimulují její obnovu.

NAVÍC SheCosmetics SheFoot Sůl do koupele na nohy z Mrtvého moře 55 g Při nákupu vybraných produktů značky SheCosmetics získáte NAVÍC SheCosmetics SheFoot Sůl do koupele na nohy z Mrtvého moře 55 g za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.
175
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: SheCosmetics SheFoot Exfoliační ponožky s peelingovým účinkem 1 pár

50149342

Úvod

Exfoliační ponožky s peelingovým účinkem SheFoot značky SheCosmetics pečují o extrémně vysušenou pokožku nohou. Pokud se potýkáte s chodidly, která jsou na dotek hrubá a popraskaná, věnujte jim potřebnou péči. Exfoliační ponožky odstraňují zrohovatělé částečky a odumřelé buňky z povrchu pokožky. Zároveň intenzivně regenerují. Obsahují rostlinné kyseliny a extrakty z medu, citrusů a rooibosu.

Hlavní vlastnosti:

  • odstraňují hrubou pokožku
  • vyhlazují a zjemňují
  • intenzivně regenerují

Použití

Sundejte si šperky a odlakujte nehty na nohou. Umyjte a osušte svá chodidla. Rozevřete horní část ponožky podél přehybu a nasaďte si ji. Horní okraj otočte dovnitř, abyste nenamočili další části těla aktivní tekutinou. Nechte působit 60 až 90 minut. Sundejte exfoliační ponožky, omyjte chodidla vlažnou vodou a mýdlem.


Upozornění

Výrobek je určen na jedno použití a pouze na chodidla. Nepoužívejte na jiné části těla. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Nepoužívejte na poraněnou, podrážděnou nebo sluncem spálenou pokožku. Výrobek obsahuje AHA-kyseliny, masku nepoužívejte, pokud máte alergii na tyto látky nebo jakoukoli jinou složku. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte při teplotě od 15 do 25 °C.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.