ATTITUDE Přírodní tuhý deodorant pro citlivou pokožku bez vůně s arganovým olejem 85 g

Kosmetika

Značka: ATTITUDE
ATTITUDE Přírodní tuhý deodorant pro citlivou pokožku bez vůně s arganovým olejem poskytuje ochranu proti zápachu, a přitom nezatěžujte funkci potních žláz.
Skladem na e-shopu
289

O produktu

50128479

Dopřejte si dlouhotrvající ochranu před potem, a nezatěžujte přitom funkci potních žláz a přirozený detoxikační systém svého těla. ATTITUDE Přírodní tuhý deodorant pro citlivou pokožku bez vůně s arganovým olejem se jistě velmi rychle stane i Vaším spolehlivým parťákem pro každý den. Místo hliníku obsahuje deodorant kukuřičný škrob s absorpčními vlastnostmi a kořenový škrob z Maranty třtinové, který zamezuje nepříjemnému odéru. Díky hladké struktuře rostlinného vosku, bambuckého másla a kokosového oleje se deodorant snadno nanáší a příjemně nosí. Je obohacen o výtažky z listů citronovníku, které jsou známé pro své čistící a detoxikační schopnosti

Výsledek:

  • poskytuje ochranu proti zápachu
  • je vhodný i pro citlivou pokožku
  • velmi snadno se aplikuje

Složení

Obsahuje výtažky z listů čajovníku a arganový olej.

Použití

Sejměte ochranné víčko. Zatlačte ze spodní části a uvolněte část tyčinky. Chvíli rozehřejte vosk v podpaží a poté rozetřete v podpažní jamce. Aplikujte na suchou pokožku. Než se obléknete, počkejte, dokud se deodorant nevsákne do pokožky. 

Filozofie značky ATTITUDE

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, kteří věří, že změna přístupu k výrobě dnešních produktů je cestou k lepší budoucnosti. Jejich práce je řízena především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.

Pro výrobky ATTITUDE platí:

  • Obsahují pouze složky šetrné k lidskému zdraví, a to bez kompromisů. Všechny produkty jsou šetrné a přírodní, to znamená, že jsou vyráběny výhradně z rostlinných a minerálních zdrojů.
  • EcoLogo certifikace – všechny přípravky jsou přátelské k životnímu prostředí. Pro výrobu produktů jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie a jsou balené do recyklovatelných obalů. Výrobce vysazuje stromy, aby snížil produkci skleníkových plynů. Produkty neobsahují živočišné složky – vhodné pro vegany.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.