Avène Mléko pro děti SPF50+ 250 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče určená pro tu nejjemnější pokožku. Voděodolné mléko pro děti zajišťuje velmi vysokou ochranu citlivé dětské pokožky vystavené slunečnímu záření.
*Sleva 150 Kč při nákupu produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč. *Při nákupu označených produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v minimální hodnotě 390 Kč vč. DPH získáte slevu 150 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
699

O produktu

50089094

Péče určená pro tu nejjemnější pokožku. Avène Mléko pro děti SPF50+ zajišťuje velmi vysokou ochranu citlivé dětské pokožky vystavené slunečnímu záření. Poskytuje pokožce potřebnou hydrataci. Inovovaná textura se snadno roztírá díky měnící se struktuře během aplikace (textura "olej ve vodě" se změní na texturu "voda v oleji"). Vytváří posílenou ochrannou bariéru vůči vnějším agresivním vlivům (slunce, chlór, mořská sůl). Rychle se vtřebává, nelepí a nezanechává bílé stopy.

Výsledek:

  • chrání dětskou pokožku před slunečním zářením
  • hydratuje pokožku
  • s vysoce voděodolným složením

Složení

Fotostabilní patentovaný filtrační systém, antioxidační komplex a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte dostatečné množství přípravku. Například: naneste množství přípravku pokrývající 1 prst na obličej, naneste množství přípravku pokrývající 2 prsty na každou z těchto oblastí: ruka, noha, břicho, hruď, naneste množství přípravku pokrývající 4 prsty na celá záda. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.