Avene Mléko pro děti SPF50+ 250 ml

Kosmetika

Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 produktů značky Avene řady Sluneční ochrana v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce se nevztahuje na akční a zvýhodněná balení. Akce platí do 31. 7. 2020, nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

655

O produktu

Mléko s velmi vysokou ochranou proti UVA a UVB záření pro tu nejjemnější kůži. Jeho textura vytváří ochranný film, který hydratuje a chrání citlivou dětskou pokožku proti vnějším agresivním vlivům. Je vysoce odolné proti vodě.

Použití

Před sluneční expozicí aplikujte množství přípravku pokrývající dva prsty na rameno dítěte. Snížením množství přípravku snižujete stupeň ochrany. K udržení ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo osušení ručníkem.

Upozornění

Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Nevystavujte přímému slunečnímu záření kojence a malé děti. Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nenechávejte děti na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko.