Avène Tónovací minerální fluid pro přecitlivělou, intolerantní nebo alergickou pleť SPF50+ 40 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Avène Tónovací minerální fluid SPF 50+ pro přecitlivělou, intolerantní nebo alergickou pleť poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Se zmatňujícím efektem.
Skladem na e-shopu
469

O produktu

50099092

Avène Tónovací minerální fluid pro přecitlivělou pleť s SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Má lehkou fluidní texturu, která nezanechává bílé stopy, nelepí a po aplikaci se okamžitě vstřebává. Zmatňuje pleť, ale zároveň zachovává její přirozenou svěžest v horkém počasí. Tónující pigmenty rozjasňují a dodávají tvářím bronzový nádech. Obsahuje komplex aktivních látek: 

  • komplex minerálních filtrů – zajišťuje maximální ochranu před širokým spektrem UVB a UVA záření
  • vitamin E – silný antioxidant s postupným uvolňováním, který chrání kůži před vnějšími agresivními vlivy a volnými radikály
  • termální voda Avène – zklidňuje, zjemňuje citlivou pleť a působí proti podráždění

SPF 50+ chrání citlivou pokožku i jizvy

Je hypoalergenní, vysoce voděodolný, nekomedogenní a bez parfemace. Pokožka jej velice dobře snáší, proto jej můžete nanést i na pleť se sklonem k atopickému ekzému nebo citlivou pokožku na chemické filtry a parfemaci. Aplikujte jej i na jizvy a místa po estetických zákrocích pro nezbytnou ochranu před sluncem. Dermatologicky testováno.

Hlavní vlastnosti:

  • velmi vysoká UV ochranu, SPF 50+
  • hydratuje a zmatňuje pleť
  • obsahuje 100% minerální filtry
  • dodává pleti bronzový nádech
  • vysoká snášenlivost na pokožce

Složení

Pre-tocopheryl, stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.