Avène Tónovací minerální fluid SPF50+ 40 ml

Kosmetika

Značka: AVÈNE
Péče pro citlivou až přecitlivělou pleť, pleť intolerantní k chemickým filtrům a parfemaci. Fluid s prokázanou vysokou snášenlivostí poskytuje vysokou sluneční ochranu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
355

O produktu

50099092

Péče pro citlivou až přecitlivělou pleť, pleť intolerantní k chemickým filtrům a parfemaci. Avène Tónovací minerální fluid SPF50+ s prokázanou vysokou snášenlivostí poskytuje velmi vysokou sluneční ochranu. Má lehkou fluidní texturu, která hydratuje a zmatňuje. Zlatavý odstín rozjasní pleť a dodá ji bronzový nádech.

Výsledek:

  • zajišťuje velmi vysokou sluneční ochranu
  • hydratuje a zmatňuje pleť
  • dodává pleti bronzový nádech

Složení

Pre-tocopheryl, stabilní a dlouhodobě účinný komplex minerálních filtrů a termální voda Avène.

Použití

Aplikujte přípravek 20 minut před vystavením se slunečnímu záření. Pro zajištění uvedené úrovně ochrany aplikujte množství pokrývající jeden prst na obličej a krk. Pro zachování úrovně ochrany aplikaci často opakujte, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem.

Upozornění

Prostředky na ochranu proti slunečnímu záření neposkytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko. Vyhýbejte se slunci v době mezi 11. a 15. hodinou. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před sluncem používejte oblečení (klobouk, sluneční brýle, tričko...).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.