CeraVe Hydratační mléko 1000 ml

Kosmetika

Značka: CERAVE
Hydratační mléko vhodné pro suchou až velmi suchou pokožku. K důkladné výživě a obnově kožní bariéry. Určeno pro obličej i celé tělo.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
659

Cena za 1 litr: 659 Kč

O produktu

50108540

Hýčkejte svou pokožku a zajistěte jí pravidelnou a důkladnou výživu a hydrataci. Tělové mléko Cerave je svým šetrným složením bez parfemace a mýdla vhodné i pro suchou až velmi suchou pokožku. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a esenciální ceramidy, které hydratují a pomáhají obnovovat ochrannou kožní bariéru.

Výsledek:

  • intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku celého těla
  • pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru

Složení:

Hydratační mléko je obohaceno o aktivní látky, konkrétně kyselinu hyaluronovou a esenciální ceramidy. Jejich kombinací zajišťuje hloubkovou a dlouhotrvající výživu pokožky celého těla i obličeje. Kromě toho pravidelným používáním docílíte obnovy ochranné kožní bariéry. Šetrné hypoalergenní složení bez mýdla a parfemace je vhodné i pro velmi suchou pokožku.

Použití:

Používejte kdykoliv během dne dle potřeby. Dostatečné množství mléka naneste do dlaně a rovnoměrně rozetřete po celém těle. Než se obléknete, nechejte mléko důkladně vstřebat do kůže. Opakovaně aplikujte po koupání či při nadměrném pocení. Vyhněte se kontaktu s očima.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.