PURESSENTIEL Zklidňující masážní balzám děti 30 ml

Kosmetika

Kosmetický přípravek vyvinutý na bázi aromaterapie pro zklidňující masáž dětí od 6 měsíců a jejich přípravu ke spánku. S vůní levandule, pomeranče a heřmánku.
Skladem na e-shopu
369

O produktu

50113102

Voňavá chvilka pro Vás a Vaše děťátko. Krémový balzám s esenciálními oleji z levandule, pomeranče a majoránky a extraktem z heřmánku uvolňuje aromatické vůně, které vedou k pocitu uvolnění a pohody. Hydratační a vyživující rostlinné oleje přináší hebkost dětské pokožce. Krémová textura balzámu se hodí k šetrné masáži pro zklidnění dětí a jejich přípravu ke spánku. Přípravek neobsahuje konzervanty a byl testován pod dohledem dermatologa a pediatra. Pro děti od 6 měsíců.

Výsledek:

  • jemná masáž podporuje zklidnění a ztišení
  • uklidňující vůně esenciálních olejů
  • hydratace pokožky

Složení

Vyživující rostlinné oleje ze sladkých mandlí, oliv, makadamový olej, olej ze semínek vinné révy; esenciální oleje z levandule, pomeranče a majoránky; extrakt z heřmánku.

Použití

Naneste malé množství balzámu (1 g) na tělíčko dítěte jednou denně a jemně vmasírujte do pokožky. Po použití si umyjte ruce.

Upozornění

Jde o kosmetický produkt určený k zevnímu použití. Vyhýbejte se kontaktu s očima. Pokud k němu dojde, ihned důkladně vypláchněte vodou. Neaplikujte na obličej, oblast v blízkosti plínek a na měkké tkáně. Produkt není vhodný pro děti mladší 6 měsíců. Produkt obsahuje deriváty terpenu, které nejsou vhodné pro děti se zaznamenanou konvulzní poruchou nebo epilepsií. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.