AND Tlakoměr UA 651 elektrické zařízení pro měření tlaku

Zdravotnické prostředky

Značka: AND
Společnost AND nabízí automatický pažní tlakoměr s klinicky testovaným algoritmem. Přístroj vám během chvilky dokáže změřit tlak. Až 30 posledních údajů se uloží do jeho paměti a z nich se poté spočítá průměrná hodnota.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101700

Automatický pažní tlakoměr vám během několika málo vteřin dokáže změřit tlak za pomoci klinicky testovaného algoritmu. Výsledky uvidíte na přehledném, velkém a snadno čitelném displeji. Přístroj se proto výborně hodí i do domácností lidí, kteří mají problém se zrakem. Přístroj se jednoduše ovládá za pomoci jediného multifunkčního tlačítka. Za pomci indikátoru IHB zvládne tlakoměr naměřit přesné údaje i při nepravidelném pulsu, je tedy vhodnou pomůckou do každé domácnosti.

Paměť pro 30 měření

Do zabudované interní paměti se automaticky ukládá až 30 posledních měření, k nimž máte neustále přístup. Můžete porovnávat hodnoty z různých dnů a tím sledovat, zda vám zabírají lékařemi předepsané léky. Z uložených hodnot přístroj zvládne spočítat průměrný tlak, který vám na displeji také ukáže. Součástí balení je komfortní manžeta SlimFit velikosti M, která je vhodná pro paži s obvodem 22 až 32 cm. Pokud by vám manžeta neseděla, máte možnost dokoupit si velikost L určenou pro obvod od 31 do 45 cm. Tlakoměr je napájen adaptérem.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.