AND Tlakoměr UA 767S + manžety vel.M a L + adaptér

Zdravotnické prostředky

Značka: AND
Změřte si tlak jednoduše za pomoci pažního tlakoměru UA 767S. Přístroj disponuje automatickým provozem, velkým displejem a jednoduchým ovládáním za pomoci jediného tlačítka. Uloží vám až 60 posledních měření.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50101701

Tlakoměr je užitečnou pomůckou v každé domácnosti. Pořiďte si automatický pažní tlakoměr s klinicky testovaným algoritmem. Přístroj vyniká především vysokou přesností měření a velkým, přehledným a snadno čitelným displejem. Jeho ovládání je jednoduché, bez obtíží jej zvládne skutečně každý za pomoci jediného multifunkčního tlačítka. Změří bez obtíží klidový, ale i nepravidelný puls IHB a zobrazí vám na displeji frekvenci výskytu IHB.

Paměť pro 60 měření

Zařízení disponuje kapacitou pro 60 posledních měření, které vždy opatří datem a časem, abyste se k nim mohli vracet a porovnávat údaje. Kromě toho udělá i průměr ze všech uložených údajů a výsledky vám ukáže i v barevné klasifikaci podle WHO (Světové zdravotnické organizace). Tlakoměr dokáže rozpoznat, zda je manžeta správně nasazená, v opačném případě vás upozorní signalizací.

Bohaté balení

Pořiďte si tlakoměr do své domácnosti s jistotou, že jej budou moci bez omezení využívat všichni členové. Součástí balení jsou totiž dvě komfortní manžety SlimFit. První je velikosti M a je určená pro obvod paže od 22 do 32 cm. Druhá je velikosti L pro obvod od 31 o 45 cm. Součástí příslušenství je dále praktický adaptér, s nímž si tlakoměr v případě potřeby jednodše nabijete, aby neustále fungoval správně a vy jste měli neustále jistotu, že se na něj můžete spolehnout v případě nutnosti.

 


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.