Apivaginal Gel s kyselinou hyaluronovou a propolisem 20 g

Zdravotnické prostředky

Značka: APIVAGINAL
Apivaginal Gel s kyselinou hyaluronovou a propolisem je zdravotnický prostředek, který oceníte při problémech v intimních partiích a po gynekologických operacích.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
205

Cena za 100 g: 1 025 Kč

O produktu

50130200

Trápí Vás časté záněty vnějších ženských pohlavních orgánů? Zdravotnický prostředek Apivaginal Gel s kyselinou hyaluronovou a propolisem zmírňuje příznaky zánětlivých stavů intimních partií ženy. Mukoadhezivní gel při kontaktu se sliznicí intimních partií vytváří ochrannou vrstvu s hydratačními a vysoce zvláčňujícími vlastnostmi. Přispívá k procesu regenerace tkání. Podporuje proces návratu sliznic pochvy a kůže stydkých pysků k přirozenému fyziologickému stavu. Kombinuje hydratační účinek kyseliny hyaluronové s antiseptickým účinkem propolisu. Používá se na vnější ženské pohlavní orgány (stydké pysky, poševní předsíň). Apivaginal pomáhá při suchosti, svědění, podráždění, pálení a zarudnutí v oblasti stydkých pysků a pochvy, gel oceníte také po gynekologických operacích. 


Složení

Čištěná voda, glycerol, propylenglykol, triethanolamin, carbomer, kyselina mléčná, etanolový extrakt propolisu, sodná sůl kyseliny hyaluronové.

Použití

Malé množství gelu naneste na sliznici poševní předsíně a stydkých pysků. V závislosti na intenzitě obtíží používejte nepřetržitě 1-3x denně, až do doby odeznění obtíží, avšak nejdéle 10 dní.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.